Pętla długów- pomoc przy oddłużaniu

Pętla długów- pomoc przy oddłużaniu to działania, w których specjalizuje się zespół naszej kancelarii prawnej. Dlatego też udzieliliśmy pomocy Panu Janowi, kiedy został pozwany przez Alektum Capital.  Ponieważ to nie jedyne zadłużenie naszego Klienta, zapewne niebawem, zajmiemy się kolejną sprawą, która trafi do sądu. Ze względu na fakt licznych niezamkniętych pożyczek  bardzo dobrze, że  zwrócił się po pomoc w oddłużaniu do naszych specjalistów. Istotnie dzięki temu dał sobie szanse na to, że w końcu wyjdzie z długów. W związku z tym, teraz działaliśmy w prezentowanej dzisiaj sprawie i skutecznie obroniliśmy pozwanego o zapłatę 3.407,35 zł. W wyniku podjętych działań prawnych, sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital. Niewątpliwie urwaliśmy jedno oczko z pętli długów Klienta.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.407,35 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Pętla długów- pomoc przy oddłużaniu

Bardzo często jest tak, że dany dług windykują różne firmy. W związku z tym, przy licznych niespłaconych zobowiązaniach, dłużnik w końcu traci orientację, za co jest windykowany. Bez wątpienia pętla długów- pomoc przy oddłużaniu, którą oferuje nasza kancelaria, pozwala to wszystko uporządkować. Dlatego Klienci Portalu Dłużnika nie muszą już się martwić, z jakiego tytułu zostali pozwani. Oczywiście wyjaśnieniem wszystkim niewiadomych, zajmują się nasi specjaliści, którzy doskonale orientują się w temacie długów. Z pewnością oddłużanie nie ma przed nami tajemnic i potrafimy umiejętnie i profesjonalnie, prześwietlić każdą ze spraw. Bezsprzecznie bardzo zależy nam na tym, aby udzielać Klientom skutecznej pomocy. Niewątpliwie bardzo sumiennie przykładamy się do każdej zleconej sprawy, aby zadłużeni mogli wychodzić z długów.

Sprawa z Alektum Capital

Oddłużanie jest tym, w czym się specjalizujemy i na czym się znamy. Dlatego skutecznie pomogliśmy, pozwanemu o zapłatę przez Alektum Capital. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla długów- pomoc przy oddłużaniu

Inna ostatnio sprawa z Alektum:

Pętla długów- pomoc przy oddłużaniu