Pozwani przez Prokura

Pozwani przez Prokura osobiście odebrali nakazy zapłaty, które zostały wydane przez sądy. Więc w tych przypadkach, nie mogło być mowy o nieprawidłowych doręczeniach. Także wówczas dowiedzieli się, że toczą się przeciw nim postępowania w sądach, gdzie fundusz sekurytyzacyjny dochodził zapłaty 2.625,75 zł, 1.926,14 zł i 1.870,48 zł. Teraz musieli podjąć decyzję, czy godzą się zapłacić pozwane długi, czy zasięgną konsultacji prawnej w Portalu Dłużnika, aby nasi mecenasi zapoznali się z dokumentami i stwierdzili, czy roszczenia są zasadne. Cała trójka zdecydował się na to drugie, właściwe rozwiązanie. Po przekazaniu spraw do naszej kancelarii oddłużeniowej, przyszło czekać, aż sądy wydadzą wyroki. O to, aby zapadły te korzystne, zadbali już nasi eksperci w oddłużaniu. I mamy je. Sądy oddaliły w całości powództwa Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 2.625,75 zł, 1.926,14 zł, 5.626,96 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Chcesz się skutecznie bronić przed pozwami o zapłatę?

Chcesz się skutecznie bronić przed pozwami o zapłatę? W tym miejscu widzimy tylko jedno rozwiązanie. Mianowicie zwrócenie się do właściwej kancelarii po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Uwierz nam, że bez tego rodzaju wsparcia, nie poradzisz sobie sam w sądzie i nie masz, co marzyć o prawdziwym wychodzeniu z długów. Naprawdę sam nie będziesz w stanie nad tym wszystkim zapanować. Dlatego, kiedy chcesz się skutecznie bronić przed pozwami o zapłatę, zapraszamy do Portalu Dłużnika.

Pozwani przez Prokura wygrywają sprawy w sądach

Pozwani przez Prokura, zostali Klientami naszej kancelarii oddłużeniowej, licząc tym samym, że będziemy mogli im pomóc. Poddając analizie dokumenty w sprawach, skupiliśmy się na najdrobniejszych nieścisłościach, które znajdowały się w pozwach i załącznikach. Nasi mecenasi wiedzą najlepiej, że każde z pozoru mało znacząca uchybienie, może przeważyć szalę na korzyść pozwanego. Dlatego podnosząc zarzuty, wykorzystujemy wszystko, co może zadziałać na rzecz naszych Klientów. I tym sposobem pozwani przez Prokura, wygrywają sprawy w sądach.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwani przez Prokura

Pozwani przez Prokura

Pozwani przez Prokura