Prokura wnosi do sądów pozwy o zapłatę   

Prokura wnosi do sądów pozwy o zapłatę 25.889,26 zł, 18.820,25 zł i 12.824,28 zł. Pozwani przez fundusz sekurytyzacyjny, zwracają się do naszej kancelarii oddłużeniowej po pomoc prawną. Jak widać w prezentowanych dzisiaj sprawach i Prokura udaje się czasami uszczknąć coś dla siebie z dochodzonych procesowo długów. Nie ma tak, że i w przypadku tego pozywającego, nawet z pomocą specjalistów w oddłużaniu z pierwszej ligi, zawsze można wygrać 100% spraw. Mamy przykład tego, o czym często piszemy. Wszystko zależy od dokumentów, które zostały złożone przez pozywającego w danej sprawie. W tych dzisiejszych, Prokura wnosi do sądów pozwy o zapłatę w sumie 57.533,79 zł, ale te znacząco zmniejszają roszczenia do kwoty dającej 23.797,06 zł.          

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 25.889,26 zł, 18.820,25 zł, 12.824,28 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: Dopłata 12.221,36 zł, 8.327,42 zł, 3.248,28 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Kiedy pozwany dług jest dobrze wykazany, musisz liczyć się z jego zapłatą  

Zapamiętaj, że powód wnoszący pozew do sądu, robi to, ponieważ w ten sposób chce odzyskać od Ciebie pieniądze. Pozwany dług, nie zawsze jest zasadny, ale jest i tak, że nie dość, że rzeczywiście istnieje, to jeszcze jest dobrze wykazany. Bywa, że w takiej sytuacji nie ma w zasadzie pola manewru, aby mógł zapaść korzystny dla pozwanego wyrok. Ale często możemy zadziałać tak, aby sąd ograniczył powództwo i oddalił niezasadne opłaty. Wówczas musisz liczyć się z koniecznością zapłatą należnego długu.

Prokura wnosi do sądów pozwy o zapłatę

Prokura wnosi do sądów pozwy o zapłatę, a mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej podejmują się obrony pozwanych. Wielu może się zdziwić, że pokazujemy sprawy, gdzie powództwa tego funduszu sekurytyzacyjnego nie zostały oddalone w całości. Chcemy uzmysłowić wszystkim, jak kluczowe znaczenie mają dokumenty w sprawach. W tych prezentowanych dzisiaj pozwy o zapłatę były dobrze udokumentowane i zawalczyliśmy, zresztą z sukcesem, o ograniczenie podniesionych roszczeń.

Więcej wygranych spraw z Prokura NSFIZ znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prokura wnosi do sądów

Prokura wnosi do sądów

Prokura wnosi do sądów

Prokura wnosi do sądów