Pozwy od Profi Credit Polska

Pozwy od Profi Credit Polska zawsze budzą wśród Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej duży niepokój. Dzieje się to między innymi z tego powodu, że najczęściej są one na bardzo wysokie kwoty, które wśród osób mających trudności finansowe, powodują wręcz przerażenie. Na szczęście coraz więcej konsumentów pozywanych przez Profi Credit korzysta ze specjalistycznej pomocy prawnej, udzielanej przez mecenasów z Portalu Dłużnika i dzięki niej, wychodzą obronną ręką z tych sporów. Tak też było w prezentowanych dzisiaj sprawach, gdzie pozwy od Profi Credit wskazywały na istnienie długów w wysokości 12.579,88 zł i 8.223,61 zł. A jak to się miało do rzeczywistego zadłużenia? Ano nijak, ponieważ te wysokie roszczenia były nienależne firmie pożyczkowej. Wykazaliśmy to w podniesionych zarzutach i sądy oddaliły w całości powództwa Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.579,88 zł, 8.223,61 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Nie bój się bronić w sądach

Doskonale wiemy, że czujesz ogromny strach przed sądem i komornikiem. Jednak, jeżeli dopuścisz go do głosu i pozwolisz, aby sparaliżował Twoje działania, wówczas rzeczywiście sam sprawisz, że spotkanie z komornikiem będzie nieuniknione.  Nie bój się bronić w sądach przed pozwami o zapłatę. Ale oczywiście rób to z pomocą mecenasów, którzy specjalizują się w oddłużaniu, takich jak tych pracujących w naszym Portalu Dłużnika. A nawet, jeżeli zdarzy się, że rzeczywiście sprawa będzie nie do obrony, wówczas postaramy się zrobić wszystko, aby nie groziła Ci egzekucja komornicza.

Pozwy od Profi Credit Polska

Klienci Portalu Dłużnika wygrywają w sądach z firmą pożyczkową. Skutecznie wykazaliśmy we wnoszonych pismach procesowych, że pozwy Profi Credit nie powinny zasługiwać na uwzględnienie, ponieważ podniesione roszczenia stanowiły zawyżone koszty pozaodsetkowe, udzielonych pożyczek. Klienci Portalu Dłużnika naprawdę spłacili swoje pożyczki i dzięki temu, że zwrócili się do naszej kancelarii po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu, mogli obronić się przed niezasadnymi powództwami, które zostały oddalone przez sądy.

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy od Profi Credit Polska

Pozwy od Profi Credit Polska