Wygrywamy z Prokura NSFIZ

Dzięki podjętym przez mecenasów z naszej kancelarii działaniom oddłużeniowym, wypadają kolejne oczka ze spirali zadłużenia Klientów Portalu Dłużnika. Obrona przed pozwami wniesionymi przez fundusz  sekurytyzacyjny Prokura, której się podjęliśmy, zdecydowanie zmniejszyła dochodzone roszczenia, które stanowiły 21.736,63 zł i 8. 742,95 zł. Na te kwoty zostały wydane nakazy zapłaty, jednak nasi specjaliści w oddłużaniu po dokonaniu analizy dokumentów, przedstawili we wniesionych zarzutach zupełnie inne stanowisko. Tak, długi istniały, ale nie w takiej wysokości. Po naszych działaniach, sądy zmniejszyły powództwa Prokura o 11.971,63 zł  w pierwszej sprawie i o 6.382,08 zł w drugiej. Wypadają kolejne oczka ze spirali zadłużenia Klientów Portalu Dłużnika, których przygotowaliśmy, że będą musieli zapłacić to co było rzeczywiście należne pozywającemu.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 21.736,63 zł, 8.742,95 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłaty w wysokości 9.765,00 zł, 2.360,87 zł, koszty procesu 137,00 zł, w drugiej sprawie brak kosztów

Zjawisko spirali zadłużenia nabiera na sile, ale mecenasi z Portalu Dłużnika mogą Ci pomóc

Spirala zadłużenie stała się plagą. Jeszcze kilka lat temu może 50%, a może i mniej Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej wpadło w jej sidła. Obecnie do rzadkości należą Ci, którzy zwracają się do nas o pomoc prawną z jedną czy dwoma sprawami. Spirala zadłużenia rządzi i po szukających w Portalu Dłużnika pomocy prawnej widzimy, że nie ma zamiaru zwalniać. To wyniszczające zjawisko nabiera na sile i gdyby nie fakt, że zadłużeni są obecnie bardziej świadomi swoich praw, posiłkując się specjalistyczną pomocą w oddłużaniu mecenasów z Portalu Dłużnika, konsekwencje byłyby porażające. Wprowadzamy w życie nasz plan oddłużania i wypadają kolejne oczka ze spirali zadłużenia.

Wygrywamy z Prokura i wypadają kolejne oczka ze spirali zadłużenia

Kolejne procesowo zamknięte sprawy, tym razem te z powództw Prokura sprawiły, że Klientom naszej kancelarii oddłużeniowej powoli  wypadają kolejne oczka ze spirali zadłużenia, w którą wpadli. Każdy zmniejszony dług jest cenny dla kogoś, kto ma ich kilkadziesiąt.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy z Prokura

Wygrywamy z Prokura