Odzyskujemy od Aasa 7.210,48 zł

Pamiętajcie Państwo, że mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej, nie tylko procesują się w imieniu Klientów czy negocjują z wierzycielami. My także odzyskujemy dla Was pieniądze, które wpłaciliście swoim dawnym wierzycielom. Oczywiście mamy w tym miejscy na myśli opłaty, które były im nienależne. I dzisiaj prezentujemy kolejne wyroki, jakie zapadły w sprawach odzyskowych. Ponownie wzięliśmy na tapetę umowy pożyczkowe Aasa i oczywiście okazało się, że nasi Klienci wpłacili za dużo niż powinni. Wnieśliśmy w ich imieniu pozwy do sądów i odzyskujemy od Aasa odpowiednio 4.413,35 zł i 2.797,13 zł.     

Pozwany: Aasa Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.413,35 zł, 2.797,13 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Wyroki sądów nakazujące Aasa zwroty w wysokości 4.413,35 zł i 2.797,13 zł wraz z ustawowymi odsetkami z opóźnienie i kosztami procesu

Pożyczkodawca nie odda sam, niezasadnie pobranych pieniędzy

Przekaż do analizy naszym mecenasom z działu odzyskowego umowy pożyczkowe na zobowiązaniach, które już spłaciłeś. Z dużym prawdopodobieństwem okaże się, że nadpłaciłeś sporą sumkę dawnemu wierzycielowi. Nie licz na to, że on sam uderzy się w pierś i z własnej, nieprzymuszonej woli, odda Ci niezasadnie pobrane pieniądze. Nie zapominaj, że w szczególności podmioty rynku pozabankowego, żyją właśnie z zawyżonych opłat udzielanych finansowań i zacierają ręce, kiedy ich Klient spłaca wszystko zgodnie z zapisami w umowie. Pomimo, że mają świadomość, że ich działania nie są zgodne z prawem, wiedzą także, że tylko nieliczni upomną się o swoje pieniądze i nadal mają się całkiem dobrze.

Nie dawaj przyzwolenia na nieetyczne praktyki i z pomocą mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej, dochodź swoich praw, wnosząc do sądu pozwy o zapłatę przeciwko dawnym wierzycielom.

Odzyskujemy od Aasa pieniądze naszych Klientów

Ponownie odzyskujemy od Aasa pieniądze naszych Klientów i cieszymy się, że możemy pomóc im w ten sposób. Kilka tysięcy, które trafią na ich konta, pozwolą na budowanie rezerwy finansowej, kiedy zdarzy się niekorzystny wyrok, od którego nie będzie można się odwołać.

Więcej wygranych spraw odzyskowych znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odzyskujemy od Aasa

Odzyskujemy od Aasa