• Home
  • Aktualności
  • Wierzyciel wtórny Svea nie zarobi na Klientach Portalu Dłużnika

Wierzyciel wtórny Svea nie zarobi na Klientach Portalu Dłużnika

Wierzyciel wtórny Svea, czyli w prezentowanych dzisiaj sprawach Svea Ekonomi Cyprus, nie zarobi na Klientach Portalu Dłużnika. A mógł zgarnąć od nich 5.743,29 zł i 767,84 zł. Jednak Ci nie dali mu na to najmniejszej szansy. Po tym jak sądy doręczyły im wraz z pozwami nakazy zapłaty, nawiązali współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową. Reprezentowaliśmy pozwanych w sporach ze Svea Ekonomi Cyprus i sądy oddaliły w całości powództwa wierzyciela wtórnego.    

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 5.743,29 zł, 767,84 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Obrót wierzytelnościami to złoty interes

Wielu Klientów, których oddłużanie prowadzimy po tym, kiedy jak widzą, że wygrywamy dla nich w sądach wiele spraw z powództwa wierzycieli wtórnych, zastanawia się, jaki w ogóle ma sens, tego typu działalność. Jasne jest, że gdyby ten biznes był nieopłacalny, nikt by w to nie wchodził, a jak sami widzimy, poza tymi już dobrze znanymi na polskim rynku, co rusz pojawiają się nowe podmioty, zajmujące się obrotem wierzytelnościami. Uwierzcie nam Państwo, że jest to złoty interes, przynoszący ogromne zyski. I nie będzie przesadą, kiedy napiszemy, że to sami zadłużeni przyczyniają się do tego, że interes cesyjny kwitnie. Pomyślmy sobie, co by było gdyby wszyscy zadłużeni, bronili się przed podnoszonymi roszczeniami ze specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu. Można się domyśleć, że zdecydowana większość pozwów wnoszonych przez wierzycieli wtórnych, upadałaby w całość lub części. Jednak jak dobrze wiemy, tak się nie dzieje, ponieważ bronią się nieliczni. Dlatego wierzyciele wtórni zarabiają, kupując nawet te wierzytelności, które zostały spłacone. Na szczęście z ostatnią nowelizacją prawa, odpadł problem zasądzania przedawnionych długów, gdyż teraz sąd ma obowiązek sprawdzić, czy nie nastąpiło przedawnienie.

Wierzyciel wtórny Svea przegrywa w sądzie

Jak widać na wyrokach zamieszczonych poniżej, Svea Ekonomi Cyprus, nie zarobi na Klientach Portalu Dłużnika. Wierzyciel wtórny przegrywa z naszymi mecenasami kolejne sprawy w sądach.

Więcej wygranych spraw z Svea Ekonomi Cyprus znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=svea&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wierzyciel wtórny Svea

Wierzyciel wtórny Svea