Procesujemy się z Profi Credit

Procesujemy się z Profi Credit i uzyskujemy dla Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, wyroki ograniczające powództwa. Nakazami zapłaty wydanymi przez sądy w postępowaniach nakazowych. Firma pożyczkowa dochodziła zapłaty 15.171,06 zł, 7.094,55 zł i 5.548,90 zł. Jednak pozwani w tych sprawach nie chcieli poddać się walkowerem i postanowili się bronić. Podeszli do tych sporów bardzo poważnie i nawet nie przyszło im na myśl, aby mogli sami podejmować jakiekolwiek działania. Byli na tyle świadomi i zdawali sobie sprawę z powagi sytuacji, wiedząc, że nie mieliby najmniejszych szans na uzyskanie sprawiedliwych wyroków, bez pomocy mecenasów specjalizujących się w oddłużaniu. Przekazali swoje sprawy do naszej kancelarii. A my procesujemy się z Profi Credit i uzyskujemy dla pozwanych korzystne wyroki.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 15.171,06 zł, 7.094,55 zł, 5.548,90 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenia co do kwot 420,00 zł, 253,00 zł, 155,00 zł, dopłaty 5.138,74 zł, 661,69 zł, 1.963,86 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Procesujemy się, reprezentując w sądach i walcząc dla Klientów Portalu Dłużnika

Każdego dnia procesujemy się w licznych sądach w Polsce, reprezentując Klientów kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Nasi mecenasi wdają się w spory, jako pełnomocnicy pozywanych o zapłatę z różnymi przeciwnikami procesowymi. A wszystko po to, aby skutecznie pomagać im w wychodzeniu z długów. Analizujemy tysiące pozwów, wnosimy tyleż samo sprzeciwów od nakazów zapłaty czy odpowiedzi na pozwy. Liczne pisma procesowe wychodzące z naszej kancelarii, pozwalają na uzyskiwanie w sądach korzystnych wyroków, które redukują długi i prowadzą do oddłużenia.

Procesujemy się z Profi Credit i sądy ograniczają powództwa

Gdyby nie desperacja pozwanych przez Profi Credit i umiejętności w prowadzeniu oddłużania procesowego mecenasów z naszej kancelarii prawnej, nasi Klienci musieliby zapłacić firmie pożyczkowej tylko z samych pretensji głównych aż 27.814,51 zł. A tak po naszej obronie, sądy znacząco ograniczyły powództwa Profi Credit. W sumie w prezentowanych dzisiaj sprawach, do zapłaty zostało 7.764,29 zł.

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Procesujemy się z Profi Credit

Procesujemy się z Profi Credit

Procesujemy się z Profi Credit