Bronimy w sporach z Prokura

Kiedy w końcu wierzyciel wnosi pozew do sądu i zdobywa nakaz zapłaty, który zostaje doręczony pozwanemu, nie ma już czasu na gdybanie, co by było gdyby. W tym momencie nie ma, co oglądać się za siebie i liczyć na łut szczęścia, tylko trzeba myśleć jak możemy sobie pomóc. Pozwane przez Prokura wiedziały, że na wniesienie sprzeciwów mają tylko 14 dni. Nie czekały do ostatniej chwili i bardzo szybko skontaktowały się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Następnie bez zbędnej zwłoki dopełniły wszelkich formalności, przekazując swoje sprawy mecenasom z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. A im nie trzeba dwa razy powtarzać, co mają robić. Wiedzą jak prowadzić oddłużanie procesowe, bo przecież właśnie w tym się specjalizują. Obnażyli niedoskonałości pozwów Prokura i podnieśli właściwe zarzuty. Bronimy w sporach z Prokura i wychodzimy z tych starć z tarczą. Sądy oddalają w całości powództwa funduszu sekurytyzacyjnego.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 2.884,21 zł, 2.573,36 zł, 2.081,75 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty, masz tylko 14 dni

Kiedy sąd prawidłowo doręcza pozwanemu nakaz zapłaty, ten ma 14 dni, aby wnieść sprzeciw. Niektórym wydaje się, że te dwa tygodnie to bardzo dużo czasu. Owszem nie jest to mało, ale już niejednokrotnie widzieliśmy w naszej praktyce oddłużeniowej, że został on przeoczony. I co wtedy? Ano jak to się potocznie mówi, jest pozamiatane. Mamy na myśli oczywiście prawidłowe doręczenie, o którym wspominaliśmy wcześniej. W takiej sytuacji już nic nie można zrobić w zakresie obrony procesowej nawet, jeżeli okazało się, że powództwo było niezasadne. W przypadku niemożności spłaty, pozostaje próba podpisania ugody z wierzycielem, aby zapobiec egzekucji komorniczej.

Bronimy w sporach z Prokura

W prezentowanych dzisiaj sprawach, dotrzymane zostały wszystkie ustawowe terminy i skutecznie bronimy w sprawach z Prokura. Wygrywamy w sądach dla naszych Klientek spory z funduszem sekurytyzacyjnym.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Bronimy w sporach z Prokura

Bronimy w sporach z Prokura

Bronimy w sporach z Prokura