Prokura wnosi do sądów pozwy o zapłatę i przegrywa

Prokura wnosi do sądów pozwy o zapłatę, gdzie dochodzone przez fundusz sekurytyzacyjny długi, wynoszą odpowiednio 12,564.61 zł, 2.443,66 zł i 1.750,06 zł. I mamy w prezentowanych dzisiaj sprawach, ponownie sytuację, gdzie wytoczone powództwa, nie znajdują pokrycia w dokumentach, na podstawie, których sędziowie zdecydowali o wydaniu nakazów zapłaty. Należy zaznaczyć, że owe nakazy zostały pozwanym prawidłowo doręczone i przed koniecznością zapłaty, uchroniło ich tylko to, że skorzystali z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Wniesione w terminie sprzeciwy, sprawiły, że straciły one swoją moc i dzięki temu, mogliśmy przedstawić w każdej ze spraw nasze stanowiska, wskazujące na niezasadność podniesionych roszczeń. Obrona procesowa w sporach z Prokura, zakończyła się wydaniem przez sądy wyroków oddalających w całości powództwa funduszu sekurytyzacyjnego.     

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 12.564.61 zł, 2.443,66 zł, 1.750,06 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Każdy spór o zapłatę jest dla nas ważny

Nie ma dla nas znaczenia, czy bronimy Klienta w sprawie o kilkanaście czy tysiąc złotych. Jak profesjonaliści i specjaliści w oddłużaniu, w każdej ze spraw walczymy o naszych Klientów tak samo. Dlatego, kiedy odbierasz nakaz zapłaty wydany przez sąd na przykład na 600,00 zł, nie zastanawiaj się czy będą chcieli Cię bronić. Tak, będziemy Cię bronili i zrobimy wszystko, co będzie w naszej mocy, aby prowadzona przez nas obrona procesowa, zakończyła się najkorzystniejszym rozstrzygnięciem.

Prokura wnosi pozwy o zapłatę i przegrywa sprawy

Prokura wnosi pozwy o zapłatę i przegrywa sprawy w sądach, gdzie to mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej byli pełnomocnikami pozwanych. Jak zawsze profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do każdego z prezentowanych dzisiaj sporów, pozwoliło, że kolejni Klienci Portalu Dłużnika zostali oddłużeni. Co prawda, pozwane kwoty różnią się od siebie, ale dla kogoś, kto wpadł w spiralę zadłużenia, nie ma to znaczenia. Ważne jest zmniejszające się zadłużenie i wyroki oddalające, które zostały wydane przez sądy.

Więcej wygranych spraw z Prokura znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prokura wnosi do sądów pozwy

Prokura wnosi do sądów pozwy

Prokura wnosi do sądów pozwy