Prokura pozwała Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej

Prokura pozwała Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej o zapłatę 3.465,20 zł, 3.216,81 zł i 3.088,03 zł. Nie trzeba być jasnowidzem, aby przewidzieć, że sądy wydały na posiedzeniach niejawnych nakazy zapłaty, które następnie wraz z pozwami zostały prawidłowo doręczone pozwanym. Dobrze, że zareagowali tak jak powinien zrobić to każdy, znajdujący się w podobnej sytuacji. Nie schowali pism z sądu w najciemniejszy zakamarek szuflady, tylko zwrócili się po pomoc prawną do specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Czy byli przestraszeni? Czy bali się o przebieg swoich spraw? Oczywiście, że tak, ale zyskali pewności, że zrobimy wszystko, co będzie możliwe, aby im pomóc. I tak się stało. Na wyrokach zamieszczonych poniżej, możecie Państwo zobaczyć, jak sądy odniosły się do podniesionych przez nas zarzutów. Uwzględniły je w całości i oddaliły powództwa Prokura.    

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 3.465,20 zł, 3.216,81 zł, 3.088,03 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Nie chowaj nakazów zapłaty do szuflady

Nie chowaj nakazów zapłaty do szuflady.ppp Nie popełniaj błędu, który odbierze Ci szansę na skuteczną obronę w sądzie. Zwróć się do Portalu Dłużnika po specjalistyczną pomoc prawną. Nie obiecujemy z góry, że w każdej pozwanej sprawie, będziemy mogli zadziałać tak, aby sąd oddalił powództwo w całości. Ale jeżeli nie spróbujesz, nigdy nie dowiesz się, jakie były Twoje szanse na obronę. Dlatego nie poddawaj się i walcz o siebie, a my Ci w tym pomożemy.

Prokura pozwała Klientów Portalu Dłużnika i przegrała w sądach

Prokura pozwała Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika i przegrała kolejne sprawy w sądach, w których reprezentowaliśmy pozwanych o zapłatę długów. Nie dość, że skutecznie wykazaliśmy, że dochodzone roszczenia nie istnieją, to jeszcze udowodniliśmy, że fundusz sekurytyzacyjny nie jest w obliczu prawa wierzycielem. Wobec powyższego, nie miał prawa w ogóle domagać się jakiejkolwiek zapłaty od naszych Klientów. Sędziowie podzielili nasze stanowiska i powództwa Prokura upadły w sądach.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prokura pozwała Klientów

Prokura pozwała Klientów

Prokura pozwała Klientów

Telewizja Oddłużeniowa

x