• Home
  • Aktualności
  • Pozwane przez Profi Credit bronią się w sądach i wygrywają

Pozwane przez Profi Credit bronią się w sądach i wygrywają

Ci, którzy zostali pozwani przez Profi Credit, wiedzą, że ta firma pożyczkowa nie patyczkuje się ze swoimi Klientami, którzy w jej ocenie, są jej winni pieniądze. Od razu strzela z broni grubego kalibru, wnosząc pozwy do sądów w postępowaniach nakazowych z weksla. To właśnie ten weksel jest podstawą do wszczęcie tego typu postępowania, którego specyfika sprawia, ze obrona jest o wiele trudniejsza. Dlatego, pozwani przez Profi Credit, nie powinni nawet próbować samodzielnej obrony, tylko tak jak pozwane w prezentowanych dzisiaj sprawach, jak najszybciej zwrócić się po specjalistyczną pomoc prawną do naszej kancelarii oddłużeniowej. Przeprowadziliśmy nasze Klientki przez spory z Profi Credit, które zakończyliśmy wygranymi. Sądy I instancji w dwóch sprawach i II Instancji w jednej, wydały wyroki oddalające w całości powództwa parabanku.    

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 8.159,13 zł, 7.569,88 zł, 4.091,34 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Postępowania nakazowe muszą być prowadzone przez prawników

Postępowania nakazowe zdecydowanie różnią o tych, odbywających się w trybie upominawczym. Tutaj czyha na pozwanych wiele pułapek prawnych i formalnych, związanych z procedurą nakazową. Dlatego, kiedy znajdziecie się Państwo w takiej sytuacji, ostrzegamy, abyście nawet nie próbowali działać sami. Do tych spraw potrzebni są mecenasi, którzy naprawdę znają się na oddłużaniu i mają nie tylko wiedzą, ale też ogromne doświadczenie w tego typu postępowaniach. Tylko oni mogą zapewnić Wam sukces.

Pozwane przez Profi Credit, wygrywają w sądach

Pozwane przez Profi Credit, dzięki pomocy prawnej w oddłużaniu, udzielonej im przez mecenasów z naszej kancelarii Portal Dłużnika, z sukcesem zakończyły prezentowane dzisiaj spory. Trudne procesy wekslowe zakończyliśmy wygranymi i oddłużyliśmy Panie o 8.159,13 zł, 7.569,88 zł i 4.091,34 zł. Każda z nich może zapomnieć o windykacyjnym koszmarze, który przeszły i skupić się razem z nami na kolejnych sprawach, które są jeszcze przed nami.

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwane przez Profi Credit

Pozwane przez Profi Credit

Pozwane przez Profi Credit

Telewizja Oddłużeniowa

x