Sprawy procesowe z Profi Credit Polska

Sprawy procesowe z Profi Credit Polska, w których mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej bronią pozwanych, bardzo często są na bardzo wysokie kwoty. Tym razem firma pożyczkowa wniosła pozwy o zapłatę  18.617,95 zł, 14.671,00 zł i 12.980,54 zł. Więc jak widać, każde powództwo było znaczące i poddanie się bez walki, naprawdę mogłoby skończyć się spotkaniem z komornikiem. Jednak dzięki współpracy z ekspertami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, pozwani mogli liczyć, że zrobią oni wszystko, aby zmniejszyć dochodzone roszczenia. Sprawy procesowe z Profi Credit nie są wcale proste, jak by mogło się niektórym wydać. Jest to trudny przeciwnik i każde działanie musi być bardzo dokładnie przemyślane. W prezentowanych sprawach, sądy wydały wyroki ograniczające powództwa Profi Credit o 31.681,27 zł.   

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 18.617,95 zł, 14.671,00 zł, 12.980,54 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłaty 6.905,22 zł, 3.303,00 zł i 4.380,00 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Oddłużanie jest trudnym etapem w życiu, ale warto go przejść

Oddłużanie jest bardzo trudnym etapem w życiu, ale wiemy, że warto go przejść. Wymaga wielu poświęceń i wyrzeczeń, często nie tylko ze strony samego dłużnika, ale też wszystkich członków z najbliższej rodziny. Często widzimy wyczerpanie u naszych Klientów i nawet chęć zawrócenia z tej dobrej drogi. Staramy się ich mobilizować do dalszej walki, ponieważ wiemy, że warto przemęczyć się nawet kilka lat, aby potem móc spokojnie żyć.

Sprawy procesowe z Profi Credit Polska zakończone korzystnymi wyrokami

Czasami po prostu musi być tak, jak w prezentowanych dzisiaj sprawach procesowych z Porfi Credit. Niespłacone przez pożyczkobiorców kapitały pożyczek i bardzo dobrze udokumentowane pozwy, które jednoznacznie wskazywały, że nasi Klienci są dłużnikami. Wobec powyższego mecenasi z Portalu Dłużnika, walczyli o oddalenie wysokich kosztów okołopożyczkowych. I jak możemy zobaczyć na wyrokach zamieszczonych poniżej, zrobili to skutecznie. Dopłaty do kwot niespłaconych finansowań, zamkną prezentowane dzisiaj sprawy z Profi Credit.

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawy procesowe z Profi Credit Polska

Sprawy procesowe z Profi Credit Polska

Sprawy procesowe z Profi Credit Polska

Sprawy procesowe z Profi Credit Polska

Telewizja Oddłużeniowa

x