Pozwane przez Prokura skutecznie bronią się w sądach

Pozwane przez Prokura, skutecznie bronią się w sądach i wygrywają z funduszem sekurytyzacyjnym. Walczą z pozywającym jak równy z równym, ponieważ stoją za nimi specjaliści w oddłużaniu z naszej kancelarii Portal Dłużnika. Udzielona pomoc prawna, okazała się bezcenna, gdyż pozwoliła naszym Klientkom, na zamknięcie prezentowanych dzisiaj sporów na ich korzyść. Panie wiedziały, że przekazując naszym ekspertom w oddłużaniu swoje sprawy, zostaną one potraktowane z najwyższą starannością oraz co jest bardzo istotne dla wszystkich spraw procesowych, terminy sądowe zostaną dotrzymane i nic nie umknie naszej uwadze. Oddłużyliśmy nasze Klientki o  5.546,43 zł, 5.367,27 zł i 5.328,46 zł. Pozwane przez Prokura, skutecznie bronią się w sądach z pomocą specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 5.546,43 zł, 5.367,27 zł, 5.328,46 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Terminy procesowo są rzeczą świętą

Najczęściej pozwani o zapłatę długów, kładą swoje sprawy i skazują się na egzekucję komorniczą nie podejmując się obrony ze specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu lub zgłaszając się po nią za późno, kiedy mija termin na wniesienie sprzeciwu od wydanego nakazu zapłaty lub odpowiedzi na pozew. Terminy procesowe ustalone przez prawo, są rzeczą świętą i z nimi się nie dyskutuje, tylko po prostu trzeba ich dotrzymywać. Dlatego pamiętajmy, że z chwilą odebrania osobiście nakazu zapłaty lub pozostawienia przez listonosza awiza, mamy tylko 14 dni na wniesienie skutecznego sprzeciwu, który umożliwi nam, na wdanie się w spór przed sądem i przedstawienie naszego stanowiska w konkretnej sprawie. Termin na wykonanie tej czynności biegnie od następnego dnia od odebrania przesyłki poleconej z sądu lub pozostawienia pierwszego awiza.

Klientki Portalu Dłużnika pozwane przez Prokura wygrywają w sądach

Klientki Portalu Dłużnika pozwane przez Prokura wygrywają w sądach, ponieważ zwróciły się do naszych mecenasów po pomoc prawną. Miały pewność, że zostaną dotrzymane wszystkie terminy procesowe, a sprawy poprowadzone z najwyższą starannością.

Więcej wygranych spraw z Prokura NSFIZ znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwane przez Prokura

Pozwane przez Prokura

Pozwane przez Prokura

Telewizja Oddłużeniowa

x