Smart Lease wnosi pozwy o zapłatę i przegrywa trzy sprawy

Smart Lease wnosi pozwy o zapłatę w wysokości 3.325,42 zł, 2.415,23 zł i 1.983,21 zł. Dwa powództwa upadają w całości w sadach rejonowych, a w tej na ponad 3 tysiące złotych, musieliśmy wnieść apelację, aby sąd II instancji, naprawił błędy popełnione wcześniej podczas orzekania. W trzech prezentowanych dzisiaj sporach, w których pozywającym był wierzyciel wtórny, wywalczyliśmy dla Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, wyroki oddalające w całości powództwa Smart Lease. Działamy procesowo i zmniejszamy zadłużenia tych, którzy sami sobie zrobili najlepszą przysługę, decydując się na przekazanie naszym mecenasom swojego oddłużania. Smart Lease wnosi do sądów pozwy o zapłatę długów i przegrywa z nami kolejne sprawy. 

Powód: Smart Lease S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.325,42 zł, 2.415,23 zł, 1.983,21 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji w całości, oddalenie powództw w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Wykorzystujemy wszystkie dostępne prawem metody, aby zmniejszać zadłużenia Klientów

Obrony w sądzie przed pozwami o zapłatę długów, może w zasadzie podjąć się każda kancelaria prawna. Ale tutaj należałby zapytać, czy właśnie ta obrona będzie skuteczna. Bo przecież głównym założeniem podejmowanych działań oddłużeniowych, jest ich skuteczność. Sama sztuka dla sztuki w tym przypadku w żaden sposób nie pomoże zadłużonemu. On po to szuka pomocy prawnej, aby mieć pewność, że działający w jego imieniu mecenasi wiedzą, co robią i tak pokierują jego sprawami, aby długi zmniejszały się, a nie rosły. Niestety czasami zdarza się, że to co miało ubywać, nawet nie stoi w miejscu, tylko rośnie. Dlatego wybierając pomoc prawną w oddłużaniu, szukaj kancelarii, która specjalizuje się w tej dziedzinie i posiada doświadczenie takie jak nasz Portal Dłużnika.

Smart Lease znów przegrywa

Co z tego, że Smart Lease wnosi do sądów pozwy o zapłatę długów. Nie dostanie od pozwanych ani grosza, ponieważ bronili ich specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Więcej wygranych spraw z Smart Lease znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=smart+lease&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Smart Lease wnosi pozwy

Smart Lease wnosi pozwy

Smart Lease wnosi pozwy