• Home
  • Aktualności
  • Pozew Alior Bank o zapłatę 119.377,11 zł oddalony w całości

Pozew Alior Bank o zapłatę 119.377,11 zł oddalony w całości

Co robi Pani Julia, gdy sąd doręcza jej nakaz i pozew Alior Bank na 119.377,11 zł? Ano nie tracąc cennego czasu, szuka pomocy prawnej i wybiera nasz Portal Dłużnika. Czyli kancelarię specjalizującą się w oddłużaniu, która od wielu lat niezmiennie utrzymuje bardzo wysoki poziom udzielanej pomocy. Sprawa z Alior Bankiem należała do tych, w których niekorzystne rozstrzygnięcie, zapewne wywołałoby bardzo poważne konsekwencje, związane z egzekucją komorniczą prowadzoną z majątku pozwanej. Ale dzięki temu, że Pani Julia została Klientką naszej kancelarii, jej sprawą zajęli się eksperci z najwyższymi kompetencjami w oddłużaniu. Dlatego może po prawie dwóch latach trwającej obrony, wziąć głęboki oddech i nie zamartwiać się komornikiem. Sąd oddalił w całości bardzo wysokie powództwo Alior Banku.     

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 119.377,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Boisz się komornika? Wiemy, co powinieneś zrobić, aby Twoje długi tam nie trafiły

Boisz się komornika? My wiemy, co powinieneś zrobić, aby Twoje długi nie trafiły do egzekucji. Jedynie oddłużanie prowadzone pod czujnym okiem specjalistów w tej dziedzinie, będzie w stanie temu zapobiec i jednocześnie skutecznie pomoże Ci w wyjściu z długów. Samym myśleniem i biadoleniem nad swoim losem dłużnika, nic nie zrobisz. Musisz brać przykład z Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, którzy znaleźli najlepsze z możliwych rozwiązań. Przekazali naszym mecenasom swoje oddłużanie i zyskali poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że sprawy trafiły w kompetentne ręce.

Pozew Alior Bank oddalony w całości

Alior Bank pozywa Klientkę naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika i przegrywa proces, gdzie pozwana kwota była naprawdę imponująca. Dzięki naszym działaniom prawnym, pozew Alior Bank na blisko 120.000,00 zł, zostaje oddalony przez sąd w całości. Nie będziemy ukrywali, że rozpiera nas duma, ponieważ trudna sprawa z wieloma niewiadomymi, została tak poprowadzona przez naszych mecenasów, że finalnie rozwiali oni wszelkie wątpliwości sędziego. Nasza Klientka uniknie komornika, którego tak bardzo się bała.

Więcej wygranych spraw z Alior Bank znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=alior+bank&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Alior

Telewizja Oddłużeniowa

x