Oddłużanie na przykładzie Prokura NSFIZ

Oddłużanie na przykładzie Prokura NSFIZ, które dzisiaj Państwu prezentujemy, zapewne zachwyci nie jednego zadłużonego. Trzy powództwa na kwoty 17.611,55 zł, 14.624,80 zł i 7.096,92 zł, w zasadzie możemy uznać na obronione w sądach w całości. Bo czymże jest zasądzone na rzecz wierzyciela wtórnego 50 zł, wobec dochodzonego w pierwszej sprawie długu, sięgającego aż 17.611,55 zł. Nawet doliczając odsetki za opóźnienie, otrzymamy naprawdę śmieszną kwotę, którą zapłaci nasz Klient. Także jesteśmy wszyscy bardzo usatysfakcjonowani takimi rozstrzygnięciami tych sporów, ponieważ dzięki wygranym, oddłużyliśmy procesowo Klientów naszej kancelarii Portal Dłużnika na naprawdę duże kwoty. Ich zadłużenie po zamknięciu tych spraw, znacząco się zmniejszyło. 

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 17.611,55 zł, 14.624,80 zł, 7.096,92 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 50,00 zł w pierwszej sprawie, oddalenia w całości w pozostałych, odsetki tylko w pierwszej sprawie, brak kosztów procesów

Oddłużanie to nic innego jak zmniejszanie zadłużenia

Oddłużanie polega na zmniejszaniu zadłużenia Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej i najlepiej, kiedy kończy się ono wyzerowaniem długów. W naszej oceanie tylko wówczas ma ono sen, ponieważ pozostawienie niezałatwionych spraw, może skończyć się tragicznie i cała nasza dotychczasowa proca, pójdzie niestety na marne. Bo przecież w oddłużaniu chodzi o to, aby po przejściu tego procesu, móc zacząć spokojne życie bez finansowego balastu i nie stawać na baczność, kiedy usłyszymy dźwięk dzwonka telefonu lub na widok listonosza. Mądre, profesjonalne oddłużanie ma zakończyć się wyzerowaniem wszystkich długów.

Oddłużanie na przykładzie Prokura

Oddłużanie procesowe na przykładzie Prokura, gdzie powództwa są na duże kwoty i kończy się ono sukcesami, daje naprawdę od razu wymierne efekty w postaci zmniejszenia zadłużenia. Lubimy, kiedy Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej, mogą skreślać ze swojej listy długów te, które dzięki naszej pomocy prawnej w oddłużaniu, mają już z głowy. Ale przecież takie jest nasze zadanie. Zmniejszamy zadłużenie naszych Klientów, aż do momentu, kiedy w tabelce z długami zostanie zero.

Więcej wygranych z Prokura NSFIZ znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie na przykładzie Prokura

Oddłużanie na przykładzie Prokura

Oddłużanie na przykładzie Prokura

Telewizja Oddłużeniowa

x