• Home
  • Aktualności
  • Łatwe pożyczanie najczęściej kończy się dużymi długami

Łatwe pożyczanie najczęściej kończy się dużymi długami

Wszystkie prezentowane dzisiaj sprawy z powództwa Prokura, były wynikiem długów, które powstały przez łatwe pożyczanie, czyli zaciąganiu szybkich pożyczek online w instytucjach pozabankowych. Nasi Klienci zapłacili za łatwe pożyczanie ogromnym stresem i wieloma nieprzespanymi nocami. Teraz kiedy są pod opieką mecenasów z naszej kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu wiedzą, że pomożemy im wyjść z długów. W sporach z Prokura oddłużyliśmy ich odpowiednio o 20.163,70 zł, 5.620,76 zł i 5.282,27 zł. Wygraliśmy sprawy, dające w sumie 31.066,73 zł. Sądy oddaliły w całości powództwa Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 20.163,70 zł, 5.620,76 zł, 5.282,27 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Za wygodę pożyczania, wielu ponosi konsekwencje, wpadając w długi

Ku naszemu zmartwieniu, pożyczki pozabankowe nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Już od jakiegoś czasu, zaczęły stanowić alternatywę dla kredytów bankowych, które przecież są udzielane na bez porównywalnie lepszych warunkach. Jednak pomimo, że i bankowcy próbują ograniczać całą papierologię związaną z udzielaniem finansowania, czas i dokumenty potrzebne do otrzymania pieniędzy w firmach pożyczkowych są nadal konkurencyjne.

W naszej ocenie, między innymi te czynniki pchają wielu w kierunku pożyczania pieniędzy właśnie w tego typu firmach. Czas odgrywa w obecnej rzeczywistości znaczącą role. Wiec, kiedy chce się zasilić swoje konto kilkoma tysiącami złotych, wielu po prostu nie chce się czekać kilka dni na pieniądze z banku i woli załatwić sprawę w zaciszu domowym, siedząc przed swoim komputerem. Kilkanaście minut załatwi sprawę i kasa będzie na koncie. A czy zostanie wydana naprawdę na potrzebne rzeczy, jest już zupełnie inną kwestią. Dopiero, kiedy nastąpi przesilenie finansowe i zacznie gotować się kocioł z długami, pożyczkobiorcy łapią się za głowę, ile muszą płacić za swoją wygodę.

Łatwe pożyczanie kończy się długami

Pozwy wniesione do sądów przez fundusz sekurytyzacyjny Prokura, nie były w stanie oprzeć się zarzutom, podniesionym przez specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Wszystkie zostały oddalone przez sądy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

łatwe pożyczanie

łatwe pożyczanie

łatwe pożyczanie