• Home
  • Aktualności
  • Koszty komornika są Ci niepotrzebne! Broń się gdy sprawa jest w sądzie

Koszty komornika są Ci niepotrzebne! Broń się gdy sprawa jest w sądzie

Zapamiętaj, że każdy nakaz zapłaty, wyrok sądu wydany przez sąd, uprawomocni się. Wtedy wierzyciel będzie mógł wystąpić o nadanie klauzuli wykonalności i skierować dług do komornika. Wówczas zostaniesz zobowiązany do zapłaty nie tylko pretensji głównej z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu, ale także zapłacisz koszty komornika, które znacząco podbiją wysokość Twojego zadłużenia. Nasze Klientki nie czeka tak niemiłe zderzenie z rzeczywistością, ponieważ zostały otoczone specjalistyczną pomocą w oddłużaniu przez naszych mecenasów. Sprawy procesowe z Ultimo Portfolio Investment, zakończyliśmy znaczącymi ograniczeniami roszczeń. Dopłaty do niespłaconych kapitałów pożyczek, zakończą temat istnienia tych długów.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 8.528,00 zł, 3.213,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconych kapitałów pożyczek 1.010,51 zł i 1.213,89 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Koszty komornika niepotrzebnie zwiększają wysokość długów

Nie chcesz mieć dwóch wierzycieli w jednej sprawie? Nie chcesz, aby Twoje zadłużenie powiększało się zamiast maleć? Jeżeli naprawdę tego nie chcesz, przerwij ciąg pożyczania, w który wpadłeś i zacznij działać w drugą stronę, która pozwoli na redukcję zadłużenia. Nie zwiększaj swojego zadłużenia zaciągając następne pożyczki lub pozwalając, aby inni bez Twojego udziału w procesie, decydowali o losie dochodzonego długu. Pamiętaj także, że jeżeli trafi od egzekucji, można śmiało napisać, że zyskasz następnego wierzyciela, którym będzie komornik. Pamiętaj, że dojdą Ci kolejne koszty komornika. Dlatego nie zwiększaj swojego zadłużenia i zwróć się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu do mecenasów z Portalu Dłużnika, gdy Twoja sprawa będzie jeszcze w sądzie.

Sądy ograniczają powództwa Ultimo Portfolio Investment

Klientki naszej kancelarii oddłużeniowej nie spotkają się z komornikami. Obie były przygotowane na takie rozstrzygnięcia, jakie zapadły w sporach z Ultimo Portfolio. Sądy ograniczyły powództwa, a niewielkie dopłaty zamkną temat ich długów raz na zawsze.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

koszty komornika

koszty komornika

Telewizja Oddłużeniowa

x