Zamykamy sprawy ze Svea Ekonomi Cyprus

Już nie raz wspominaliśmy w naszych artykułach, że walczymy w imieniu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej do końca. Czyli, kiedy trzeba i przede wszystkim są ku temu podstawy, wnosimy apelacje, gdy zapadną niekorzystne dla nich wyroki. Dzisiaj przedstawiamy zakończenia trzech spraw ze Svea Ekonomi Cyprus, gdzie pozwane kwoty stanowiły 6.220,62 zł, 5.892,75 zł i 4.023,01 zł. Pierwsza z nich znalazła swoje zakończenie w I instancji, a dwie następne dopiero po wniesionych przez nas skutecznych apelacjach. Jak widać jedne spory kończą się szybciej, a inne trwają dłużej, ale liczy się to, jaki jest ich finał. Zamykamy sprawy ze Svea Ekonomi Cyprus, wygrywając w sądach I i II instancji, które oddaliły w całości powództwa wierzyciela wtórnego.      

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.220,62 zł, 5.892,75 zł, 4.023,01 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa w sądach I i II instancji
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Dlaczego to tak długo trwa?

Mamy wielu Klientów, którzy niecierpliwią się, kiedy ich sprawa ciągnie się długie miesiące. Pytanie, dlaczego to tak długo twa, musimy pozostawić bez konkretnej odpowiedzi, ponieważ właśnie czas rozpatrywania przez sąd sporów o zapłatę długów, jest jednym z niewielu czynników w oddłużaniu, na który w żaden sposób nie mamy wpływu. Ale wiemy, że im większa miejscowość tym sądy są bardziej obłożone i wszystko się przedłuża. Także nie czarujmy się, ale i w tych instytucjach są spore braki kadrowe i pracujący tam sędziowie, zarzuceni są pozwami i nie są fizycznie w stanie, tego wszystkiego przerobić. A my nie możemy ponaglać, ale też musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż przyjdzie kolej na powództwo, w którym bronimy naszego Klienta.

Zamykamy sprawy ze Svea Ekonomi Cyprus

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, że zamykamy kolejne sprawy wygranymi. Nie ma znaczenia czy wyrok oddalający powództwo zapadł w sądzie I czy II instancji. Ważne jest to, że oddłużyliśmy nasze Klientki.

Więcej wygranych ze Svea Ekonomi Cyprus znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=svea&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zamykamy sprawy ze Svea

Zamykamy sprawy ze Svea

Zamykamy sprawy ze Svea