Pomoc w sprawie z Santander Bank

Pomoc w sprawie z Santander Bank, której udzieliliśmy naszej Klientce, sprawiła, że nie będzie musiała zapłacić bankowi dochodzonych 16.001,72 zł, ale tylko 2.937,35 zł. Jak widać, prowadzone przez naszych mecenasów oddłużanie procesowe, pozwoliło zaoszczędzić Pani Kamili aż 13.064,37 zł. Nie trzeba być matematycznym geniuszem, aby od razu zobaczyć, że ta sprawa zakończyła się dla pozwanej nader pomyślnie. My także jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, takim rozstrzygnięciem tego sporu, tym bardziej, że nie była to prosta sprawa i niosła za sobą duże ryzyko procesowe. Jednak jak można zobaczyć na wyroku wydanym przez sąd, bezdyskusyjnie opłacało się je podjąć. Ograniczenie powództwa jest tak znaczące, że nie może być wątpliwości, że podjęte przez naszych specjalistów w oddłużaniu decyzje, były jak najbardziej słuszne.

Powód: Santander Bank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 16.001,72 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 2.937,35 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Oddłużamy Klientów, znajdujących się w różnym położeniu

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika pomagają konsumentom, znajdującym się w różnym położeniu związanym z ich zobowiązaniami finansowymi, które mają wobec różnych podmiotów. Ich problemy, jaki i oczekiwania w sprawach, w których szukają u nas pomocy prawnej w oddłużaniu są różne. Czasami mają one związek na przykład z jednym kredytem, którego spłata kompletnie wywróciła do góry nogami ich finanse. A czasami są to liczne kredyty, pożyczki pozabankowe, które spowodowały, że wpadli w spiralę zadłużenia. Działamy po prostu dla wszystkich mających problemy, generujące długi, które pozostawione same sobie, mogłyby zaprowadzić ich do kancelarii komorniczej. Do każdego problemu podchodzimy nad wyraz poważnie i profesjonalnie, gdyż wiemy, że z długami nie ma żartów. Dlatego oddłużamy Klientów, znajdujących się w różnym położeniu.

Pomoc w sprawie z Santander Bank

Pomoc w sprawie z Santander Bank, zakończyła się wydaniem przez sąd, dobrego dla naszej Klientki wyroku. Korzystne orzeczenie, znacząco ograniczyło powództwo banku.

Więcej wygranych z Santander znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=santander&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc w sprawie z Santander Bank

Pomoc w sprawie z Santander Bank