Takto uznaje sankcję kredytu darmowego

Dobrze zaplanowane działania i mądrze wykorzystane dostępne prawem środki, pozwalają specjalistom w oddłużaniu z naszej kancelarii Portal Dłużnika na pozasądowe rozwiązywanie sporów. Przykładem na tego typu czynności niech będzie prezentowana dzisiaj sprawa. Wnosiliśmy o uznanie sankcji kredytu darmowego i zwrócenie nadpłaty ponad wypłacony kapitał pożyczki. Kiedy spółka finansowa odpowiedziała negatywnie, postanowiliśmy wesprzeć się stanowiskiem Rzecznika Finansowego. I jak widać poniżej, przyniosło to efekt na jaki liczyliśmy. Pomimo, że zajęło to więcej czasu, ale uzyskaliśmy zamierzony efekt. Takto uznaje sankcję kredytu darmowego i dokonuje zwrotu nadpłaconych przez panią Adę pieniędzy.

Wezwany: Takto Finanse Sp. z o.o.
Zadanie: Uzyskanie sankcji kredytu darmowego i zwrot pieniędzy wpłaconych ponad udzielone finansowanie
Uzyskany efekt: Takto uznaje sankcję kredytu darmowego i zwraca 867.10 zł

Rzecznik Finansowy pomaga Klientom Portalu Dłużnika

Oczywiście Rzecznik Finansowy nie pomaga sam, z własnej woli, ale dopiero wówczas, kiedy to mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej, skierują do niego odpowiednio uargumentowane pismo w spornej kwestii. Wówczas, dopiero kiedy zbada dokładnie stan faktyczny, zajmuje stanowisko w sprawie. Oczywiście, że nie zawsze przychyla się do wniosku dłużnika, ale kiedy w przypadku, tych wnoszonych przez naszą kancelarię widzi, że stanowisko jest słuszne, przychyla się i wydaje opinią na piśmie.

Takto uznaje sankcję kredytu darmowego

Jak widać po wyniku prezentowanej dzisiaj sprawy z Takto Finanse, w żaden sposób nie zraziły nas pierwsze niepowodzenia i szukaliśmy kolejnych narzędzi, które pozwoliły na pozytywne dla naszej Klientki, zakończenie tej sprawy. Firma pożyczkowa Takto okazała się głucha na kierowane do niej wezwania o uznanie sankcji kredytu darmowego i zwrot nadpłaconych pieniędzy, odpowiadając naszym mecenasom, że nie widzi ku temu podstaw. Jednak my nie mieliśmy zamiaru rezygnować, ponieważ wiedzieliśmy jakimi dysponujemy argumentami. Pismo skierowane do Rzecznika Finansowego, zakończyło ten spór na korzyść Pani Ady.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Takto? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=takto&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Takto uznaje sankcję kredytu darmowego