Sąd ogranicza powództwo PKO Bank Polski

Chyba nikt nie wie lepiej od mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, że sprawy procesowe z bankami nie należą do łatwych. Mamy ich za sobą naprawdę mnóstwo i wiemy, ile trzeba włożyć pracy, aby pomóc pozwanemu. Nawet te z pozoru beznadziejne, mogą zakończyć się sukcesem, tak jak stało się w prezentowanym dzisiaj sporze z PKO Bank Polski. Pozwany o zapłatę 7.068,10 zł, nie będzie zobowiązany do uiszczenia na rzecz powoda dochodzonej kwoty. Po podjętych przez nas krokach prawnych i wdaniu się w spór, sąd ograniczył powództwo PKO Bank Polski. Nasz Klient zapłaci bankowi 3.756,10 zł i zaoszczędzi na tym 3.312,02 zł oraz koszty procesu. I tak w sprawie, która Panu Leszkowi wydawała się niemożliwa do obrony, przejęta przez ekspertów w oddłużaniu z naszej kancelarii, taka się nie okazała. Bo przecież zmniejszenie roszczenia też jest sukcesem.

Powód: PKO Bank Polski S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.068,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 3.756,08 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Nie zakładaj, że przegrasz. Zasięgnij konsultacji prawnej w Portalu Dłużnika

Nigdy nie zakładaj z góry, że przegrasz sprawę nawet wówczas, kiedy Twoim przeciwnikiem procesowym jest bank. Oczywiście, że może być tak, że rzeczywiście skuteczna obrona będzie niemożliwa, ale wówczas nasi eksperci w oddłużaniu mogą pomóc w uniknięciu egzekucji komorniczej, negocjując z wierzycielem ratalną spłatę długu. Jednak mamy za sobą wiele spraw z powództwa banków, które zakończyły się dla naszych Klientów, oddaleniami w całości lub znaczącym ograniczeniem dochodzonych roszczeń. Pozostaw ocenę powództwa tym, którzy znają się na oddłużaniu i sprawach procesowych o zapłatę długów. Konsultacja prawna u mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, pozwoli na ustalenie stanu i strategii działania, w odniesieniu do konkretnego roszczenia.

Powództwo PKO Bank Polski

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa PKO BP, zapadł korzystny dla naszego Klienta wyrok. Sąd ograniczył powództwo PKO Bank Polski i Pan Leszek zapłaci bankowi, to co rzeczywiście był dłużny.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

powództwo PKO Bank Polski