Pozwy od Ultimo Portfolio Investment oddalone w całości

Nie traktuj pożyczania pieniędzy jako sposobu na nieprzewidziane lub zupełnie zbędne wydatki. Takie podejście do pożyczania i wydawania pieniędzy, nie może dobrze się skończyć. Możesz wpaść w długi, tak jak stało się w przypadku naszych Klientów, których broniliśmy między innymi w prezentowanych dzisiaj sprawach, gdzie wierzyciel wtórny Ultimo Portfolio Investment dochodził zapłaty długów w wysokości 15.029,00 zł, 5.706,79 zł i 5.146,00 zł. Spirala zadłużenia w którą wpadli, spowodowała ich niewypłacalność i gdyby nie to, że zwrócili się właśnie do Portalu Dłużnika po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu, zapewne mieliby już na głowie komorników. A tak nasi mecenasi działają i zmniejszają zadłużenie o kolejne tysiące. Sądy oddalają w całości pozwy od Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 15.029,00 zł, 5.706,79 zł, 5.146,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie pożyczaj to nie wpadniesz w długi

Nie da się zjeść ciastka i nadal mieć ciastko. Dlatego nie da się mieć wszystkiego, kiedy nie ma na to środków. A szukanie ich na siłę, może doprowadzić do prawdziwej katastrofy finansowej. Nie pożyczaj pieniędzy, bo jest to prosta droga do zadłużenia. Pomyśl, policz i zarządzaj budżetem, który posiadasz lub zrób coś więcej, aby był zasobniejszy, wykorzystując swój potencjał i pracę. Polegaj na tym co posiadasz i nie pożyczaj pieniędzy, a unikniesz długów.

Pozwy od Ultimo Portfolio Investment

Nasi Klienci, aż za dobrze przekonali się, że szybkie pożyczki pozabankowe nie są dobrym wyjściem i spowodowały prawdziwą katastrofę w ich życiu. Jednak człowiek uczy się na błędach i wspaniale jest, kiedy chce te błędy naprawiać, tak jak robią to pozwani przez Ultimo Portfolio Investment. Przy tym teraz uczą się gospodarowania pieniędzmi, będącymi w ich zasięgu bez pożyczania, a my udzielmy wsparcia i pomocy prawnej w oddłużaniu. Skutecznie obroniliśmy całą trójkę przed pozwami Ultimo i dzięki temu ponownie zmniejszyliśmy ich ogólne zadłużenie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy od Ultimo Portfolio Investment

Pozwy od Ultimo Portfolio Investment

Pozwy od Ultimo Portfolio Investment

Telewizja Oddłużeniowa

x