Życie z długami to koszmar

Pani Ewa podjęła decyzję, że musi zrobić porządek ze swoimi finansami. Życie z długami to jeden wielki koszmar i uznała, że czas to przerwać. Zmobilizował ją do działania nakaz zapłaty na kwotę 7.197,00 zł, wydany przez sąd na rzecz Eques Debitum. Zwróciła się po specjalistyczną pomoc prawną do mecenasów z Portalu Dłużnika, a my zadziałaliśmy w jej sprawie. Sąd oddalił w całości powództwo Eques Debitum.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 7.197,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie jesteś skazany na życie z długami

Jeżeli zależy Ci na odzyskaniu dawnego życia wolnego od długów, musisz podjąć radykalne kroki i to jak najszybciej, zanim zdążysz narobić sobie jeszcze większych kłopotów. Nie czekaj, nie odkładaj decyzji na jutro. Nie łudź się, że Twoja sytuacja finansowa jakimś cudem nagle się poprawi. No chyba, że otrzymasz niespodziewany zastrzyk gotówki, który rozwiąże wszystkie problemy. No, ale akurat taka sytuacja, to jak trafić 6 w Totka, czyli prawdopodobieństwo jest minimalne, chociaż nie niemożliwe. Ale zejdźmy na ziemię i skupmy się na tym co jest tu i teraz, nie licząc na cud. Bo Ci z dłużników, którzy na niego czekają, nie podejmując żadnych działań, skazują się na życie z długami i z komornikiem, tym samym nie dając sobie szansy na poprawę swojej sytuacji finansowej i powrót do normalności.

Dlatego nie bądź Tym dłużnikiem, który przyjął pasywną postawę. Uwierz, że mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, wyprowadzili z długów już tysiące osób. Udowadniamy każdego dnia, prezentując na naszej stronie załatwione pozytywnie przez nas sprawy, które pozwalają naszym Klientom redukować zadłużenie i finalnie wyjść na finansową prostą.

Wygrana z Eques Debitum

Wygraliśmy kolejną sprawę dla naszej Klientki. Tym razem powaliliśmy na łopatki Eques Debitum, które przegrało z kretesem zainicjowaną przez siebie sprawę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 

życie z długami

Telewizja Oddłużeniowa

x