Sąd oddalił w całości powództwo Eques Creditum NSFIZ

Nie dziwimy się, że Pan Rafał przestraszył się, kiedy otworzył przesyłkę z sądu, a w niej oprócz pozwu zobaczył nakaz zapłaty, opiewający aż na 13.486,00 zł. Ale była tam też dobra informacja, a był nią fakt, że powodem w sprawie był fundusz sekurytyzacyjny Eques Creditum. A dlaczego nasi specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika uznali to za pozytywny aspekt? Ano dlatego, że miała miejsce cesja, która zwiększa szanse pozwanego, na uzyskanie w sądzie korzystnego wyroku. I kiedy nasi mecenasi zajęli się tym powództwem, okazało się, że pomimo, że Eques Creditum należy do jednych z bardzo dobrze przygotowanych wierzycieli wtórnych, jednak i tym razem wychwyciliśmy uchybienia we wniesionym pozwie. Podnieśliśmy adekwatne do sytuacji zarzuty i sąd oddalił w całości powództwo Eques Creditum.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 13.486,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Chcesz mieć pewność, że obrona w sprawie o zapłatę długu zostanie poprowadzona we właściwy sposób?

Jeżeli zostałeś pozwany o zapłatę długu i chcesz się bronić i jednocześnie też chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się prawdziwi eksperci w oddłużaniu, nie zdawaj się na przypadek. Wybierz taką kancelarię, która od lat specjalizuje się w oddłużaniu i ma wysoką skuteczność. To Ty decydujesz w czyje ręce przekażesz zajęcie się długiem, który jest już na etapie procesowym. Mecenasi z Portalu Dłużnika służą Ci profesjonalną pomocą w oddłużaniu i zapewniają kompleksowe działania oddłużeniowe na najwyższym poziomie.

Sąd oddalił w całości powództwo Eques Creditum NSFIZ

Tak proszę Państwa, sąd oddalił w całości powództwo Eques Creditum, ale stało się to dzięki temu, że Pan Rafał nie poddał się walkowerem, tylko zwrócił się do mecenasów z Portalu Dłużnika po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. I jak widać na wydanym przez sąd wyroku, wyszedł na tym wyśmienicie. Sąd oddalił w całości powództwo Eques Creditum,  a my oddłużyliśmy naszego Klienta.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

sąd oddalił w całości powództwo Eques Creditum

Telewizja Oddłużeniowa

x