Nasi Mecenasi pomagają w wychodzeniu z długów

Nasi Mecenasi pomagają w wychodzeniu z długów. Mamy za sobą już trochę spraw Pani Natalii, a dzisiaj przedstawiamy wynik podjętych przez mecenasów z Portalu Dłużnika działań, w sporze z powództwa Eques Debitum. Fundusz sekurytyzacyjny dochodził procesowo od naszej Klientki zapłaty 3.229,00 zł. Jednak wierzyciel wtórny nie dostanie ani grosza, ponieważ wykazaliśmy niezasadność tego roszczenia. Sąd oddalił w całości powództwo Eques Debitum.

Powód: Eques Debitum 2 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 3.229,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zapamiętaj, że z długów można wyjść

Osoba, która wpadła w długi, nie zacznie oddłużania, zanim sama nie uzmysłowi sobie, że jest ono możliwe do przeprowadzenia. Stwierdzenie, że z długów można wyjść, powinno pojawiać się na ustach wszystkich zadłużonych. Po tym, przychodzi czas na czyny. Trzeba przewrócić do góry nogami swoje dotychczasowe życie, zmienić nawyki, poszukać dodatkowego źródła dochodu, zacisnąć pasa i podjąć jeszcze jedną, ale jakże ważną decyzję. Znaleźć specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu, która zajmie się naszymi sprawami. Wówczas główną rolą zadłużonego będzie, przede wszystkim przekazywanie dostępnych dokumentów, mających związek ze sprawami o długi. Wszystkimi czynnościami prawnymi zajmą się już mecenasi z Portalu Dłużnika, którzy będą ustalali plan oddłużania i wcielali go w życie. Oczywiście nie stanie się tak, że nie będziecie Państwo widzieli, jakie działania zostały przez nas zaplanowane. Będziemy w  stałym kontakcie, a informacje  będą na bieżąco przekazywane. Także w wielu przypadkach, zanim podejmiemy konkretne kroki, to Wy musicie wyrazić na nie zgodę i udzielić nam pełnomocnictwa, poznając przy tym także ryzyko, jakie może wiązać się z konkretnym oddłużaniem.

Chcesz wyjść z długów? Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, udzielą Ci profesjonalnej pomocy prawnej i poprowadzą Twoje oddłużanie.

Mecenasi pomagają w wychodzeniu z długów

Wygrywamy dla naszej Klientki proces o zapłatę długów, zainicjowany przez Eques Debitum i ponownie zmniejszamy ogólną kwotę zadłużenia Pani Natalii. Nasi Mecenasi pomagają w wychodzeniu z długów i każdego dnia udowadniają swoją skuteczność.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mecenasi pomagają w wychodzeniu z długów

Telewizja Oddłużeniowa

x