Skuteczna apelacja w sprawie z Nobiles

Sprawa z powództwa Nobiles nie zakończyła się w sądzie I instancji, tak jak byśmy sobie tego życzyli. Po cichu myśleliśmy, że bez najmniejszego problemu uzyskamy ograniczenie roszczenia powoda. Jednak nasi mecenasi i Pan Karol zostali niemile zaskoczeni. Sąd rejonowy wydał wyrok, zasądzający całą dochodzoną przez Nobiles kwotę w wysokości 3.597,00 zł. Nie mogliśmy tego tak zostawić, tym bardziej, że po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku, widzieliśmy podstawy do wniesienia apelacji. Kiedy nasz Klient dał nam zielone światło, natychmiast przystąpiliśmy do działania. Ku naszemu zadowoleniu, wniesiona apelacja została rozpatrzona na korzyść Pana Karola. Dopłata do niespłaconego kapitału i oddalenie co do kwoty 2.250,55 zł, w pełni usatysfakcjonowało przede wszystkim naszego Klienta. Skuteczna apelacja w sprawie z Nobiles uratowała mu skórę.

Powód: P.U.H. Nobiles 2 S.C.
Wartość przedmiotu sporu: 3.597,00 zł
Zadanie: Wniesienie apelacji od wyroku sądu I instancji
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału pożyczki 1.346,45 zł i uwzględnienie apelacji w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Kiedy zawodzi sąd I instancji, działamy w apelacji

Kiedy wyrok wydany przez sąd I instancji ewidentnie nie spełnia oczekiwań mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej wówczas, kiedy po zapoznaniu się z uzasadnieniem wydanego orzeczenia, widzimy podstawy do apelacji, rekomendujemy pozwanemu zaskarżenie wydanego wyroku. W ten sposób  możemy działać oddłużeniowo w konkretnej sprawie dalej i najczęściej w sądzie Ii instancji uzyskujemy korzystny dla naszego Klienta wyrok. Jeżeli nie jest to zmiana polegając na oddaleniu powództwa w całości, to znaczne ograniczenie roszczenia, także uznajemy za sukces.

Skuteczna apelacja w sprawie z Nobiles

Jak widać i nasze oczekiwania nie zawsze znajdują odzwierciedlenie w wyrokach wydawanych przez sądy I instancji. Ale dobrze, że możemy zastosować środek odwoławczy w postaci apelacji i postarać się, aby zostały naprawione błędy, popełnione przy orzekaniu w sądzie rejonowym. W sprawie z Kredyt Inkaso tylko tak mogliśmy zawalczyć o naszego Klienta. Uzyskaliśmy wyrok znaczne ograniczający powództwo i w naszej ocenie jest on sprawiedliwy, ponieważ tyle naprawdę Pan Karol był winny Nobiles.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna apelacja w sprawie z Nobiles

Telewizja Oddłużeniowa

x