Oddłużanie jest prawdziwą sztuką, polegającą na znalezieniu najwłaściwszego rozwiązania dla konkretnego długu. Dla laika może wydać się to prostą sprawą, ale nasi mecenasi, którzy są ekspertami w tej dziedzinie, doskonale wiedzą, jak ciężka i odpowiedzialna jest to praca. O pomoc zwróciła się do Portalu Dłużnika Pani Ewa. Kobieta odebrała wydany przez sąd nakaz zapłaty oraz pozew Szybka Gotówka i wiedziała, że bez specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, nie będzie w stanie przeciwstawić się podniesionemu roszczeniu. Została Klientką naszej kancelarii, a my poprowadziliśmy ją do sukcesu w tym sporze. Podjęte przez pełnomocnika pozwanej działania prawne, skutecznie wykazały, że dochodzone przez Szybka Gotówka 3.300,25 zł, były nienależne firmie pożyczkowej. Sąd oddalił w całości wniesione powództwo.

Powód: Szybka Gotówka Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.300,25 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Działamy nie dla siebie, ale dla naszych Klientów

Aby nie zostać posądzonym o hipokryzję, zaznaczamy, że oddłużanie jest naszą pracą, którą wykonujemy z pasją i która pozwala na utrzymanie naszych rodzin. Ale jednak przede wszystkim działamy nie dla siebie, tylko dla naszych Klientów, którzy obdarzają nas ogromnym zaufaniem i  liczą, że wykorzystamy naszą wiedzą i umiejętności w oddłużaniu, aby im pomóc. W tym wszystkim to zadłużeni są dla nas najważniejsi, ponieważ walczymy z ich długami i robimy wszystko, aby pomóc im na rozpoczęcie wolnego od długów życia.

Pozew Szybka Gotówka upada w całości

Tak proszę Państwa to nie my, ale Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej, wygrała spór o zapłatę z firmą Szybka Gotówka. My działaliśmy w tej sprawie jako jej pełnomocnicy i tak ją poprowadziliśmy, aby mogła zakończyć się sukcesem. Bronimy i wygrywamy procesy nie dla siebie, ale dla naszych Klientów, których w ten sposób oddłużamy. Chociaż nie będziemy też ukrywali, że takie sprawy dają nam ogromną satysfakcję i nakręcają do kolejnych działań.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Szybka Gotówka