Skuteczna obrona przed pozwami o zapłatę wnoszonymi do sądów przez Profi Credit jest możliwa tylko z pomocą kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu. Portal Dłużnika ma na swoim koncie wiele wygranych spraw z tą firmą pożyczkową, ale musimy przyznać, że nie są to łatwe procesy. Wymagają naprawdę solidnych umiejętności w obronie w sporach o zapłatę długów. Profi Credit jest dobrze przygotowane i bez profesjonalnego wsparcia nie macie Państwo szans w obronie przed podnoszonymi roszczeniami. Zdawali sobie z tego sprawę nasi Klienci i dlatego przekazali mecenasom z Portalu Dłużnika, poprowadzenie sporów z powództwa Profi Credit. Nie zawiedliśmy ich zaufania i po podjętych przez naszych mecenasów działaniach, sądy oddaliły w całości powództwa Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 8.423,84 zł, 5.484,39 zł, 4.865,73 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Profesjonalne oddłużanie

Na naszym rynku pojawiło się bardzo dużo kancelarii i fundacji proponujących zadłużonym pomoc prawną. Jednak jak się okazuje, nie wszystkie są kompetentne i co chyba jeszcze gorsze, uczciwe. Zarabianie, a raczej naciąganie osób, które wpadły w długi, na ponoszenie kosztów pod płaszczykiem pomocy w oddłużaniu, jest dla całego naszego zespołu nie do pojęcia. Ale niestety takie są realia i trzeba naprawdę mieć szczęście, aby wybrać odpowiednią kancelarię oddłużeniową. Ci z Państwa, którzy decydują się na współpracę z naszymi mecenasami z Portalu Dłużnika, rzeczywiście mogą liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. Na oddłużaniu znamy się jak nikt inny i robimy wszystko, aby wyprowadzać naszych Klientów z długów.

Profesjonalne oddłużanie w naszym wydaniu jest na najwyższym poziomie i obejmuje wiele czynności prawnych, pozwalających zmniejszać dług.

Skuteczna obrona przed pozwami Profi Credit

W prezentowanych dzisiaj sprawach z powództwa Profi Credit, dochodzone roszczenia nie stanowiły realnych długów naszych Klientów, tylko niedozwolone koszty pozaodsetkowe. Skutecznie wykazaliśmy to w sądach i wszystkie powództwa upadły w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna obrona przed pozwami

Skuteczna obrona przed pozwami

Skuteczna obrona przed pozwami