Pozwaliśmy o zwrot Profi Credit

Kiedy mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej przekazali Pani Renacie informację, że może wystąpić do Profi Credit o zwrot niezasadnie pobranych od niej pieniędzy, zrobiła naprawdę wielkie oczy ze zdziwienia. Ci, którzy mają za sobą windykację prowadzoną przez ten podmiot, najchętniej jak najszybciej chcą wymazać tę znajomość z pamięci. A tutaj taka zaskakująca informacja z naszej strony. Więc pozwaliśmy o zwrot Profi Credit na kwotę 3.139,00 zł. Jak można przeczytać na wyroku poniżej, już niebawem pieniądze wrócą do naszej Klientki. Co prawda sąd urwał 163,57 zł z podniesionego przez naszych mecenasów roszczenia, ale przy odzyskanej kwocie nie ma to już najmniejszego znaczenia.

Pozwany: Profi Credit Polska S.A
Wartość przedmiotu sporu: 3.139,00 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Wyrok sądu nakazujący Profi Credit zwrot 2. 955,43 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie

Nie zapominajcie o dawnych wierzycielach, ponieważ mogą być Wam winni pieniądze

Rozumiemy umęczonych windykacją dłużników, którym z wielkim trudem w końcu udało się zamknąć pożyczkę, że chcą jak najszybciej zamknąć ten rozdział i już  nigdy do niego nie wracać. Jednak nie zapominajcie, że bardzo często jesteście Państwo obciążani nienależnymi pożyczkodawcom opłatami i możecie je odzyskać. Mecenasi z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, która specjalizującej się w oddłużaniu, zajmują się także tego typu sprawami. Mamy już i w tej dziedzinie dużo osiągnięć.

Dlatego, mimo wszystko, nie zapominajcie o dawnych wierzycielach, ponieważ możecie tam mieć do odzyskania naprawdę dużo pieniędzy, a my Wam w tym pomożemy.

Pozwaliśmy o zwrot Profi Credit

Tak proszę Państwa, już nie pierwszy raz Profi Credit po podjętych przez mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika działaniach procesowych, będzie zobowiązana do zwrotu niezasadnie pobranych pieniędzy, wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie. Także wszystkie koszty związane z procesem, leżą po stronie Profi Credit jako tej, która przegrała. Jesteśmy zadowoleni, że ponownie odzyskaliśmy pieniądze dla Klientki, którą oddłużamy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwaliśmy o zwrot Profi Credit

Telewizja Oddłużeniowa

x