Pozwaliśmy Monedo o zwrot nienależnie dokonanych wpłat

Prezentujemy Państwu kolejną sprawę procesową, która tym razem została zainicjowana przez mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Tym razem pozwaliśmy Monedo o zwrot o zwrot nienależnie pobranych od naszej Klientki opłat. Nasz dział zajmujący się odzyskiwaniem pieniędzy, ponownie udowodnia, że jak najbardziej można walczyć o zwrot pieniędzy od dawnych wierzycieli. Oczywiście muszą być ku temu odpowiednie przesłanki, ponieważ nie wszystko co było wpłacone przez pożyczkobiorcę ponad kapitał jest do zwrotu. Jednak w tym konkretnym przypadku, znaleźliśmy uzasadnienie do wniesienia pozwu. Sąd wydał nakaz zapłaty, zobowiązujący Monedo do zapłaty na rzecz Klientki 2.881,44 zł.

Pozwany: Monedo Polska Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.881,44 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie nienależnie pobranych pieniędzy
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty nakazujący Monedo zwrot 2.881,44 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Pieniądze wracają do Klientów

Nasz dział odzyskowy nie leni się i działa na pełnych obrotach. Codziennie wnosimy pozwy w imieniu naszych Klientów, pozywając ich danych wierzycieli o zwrot nienależnie pobranych pieniędzy. Ci z Państwa, którzy śledzą artykuły zamieszczane na stronie naszej kancelarii, zapewne znaleźli już nie jeden wpis, wyrok, nakaz zapłaty, które pokazują, jak sprawnie działamy w odzyskach. Pieniądze wracają do naszych Klientów i są oddawane przez firmy pożyczkowe. Jest to ogromne wsparcie finansowe, pozwalające im na łatwiejsze wychodzenie z długów.

Pozwaliśmy Monedo o zwrot

Tym razem reprezentowaliśmy Klientkę naszej kancelarii oddłużeniowej nie jako pozwaną, ale pozywającą firmę pożyczkową Monedo, o zwrot nienależnie pobranych od niej pieniędzy. Po analizie umów i wpłat dokonywanych przez Panią Danielę, doszliśmy do wniosku, że wpłaciła sporo pieniędzy, które były nienależne pożyczkodawcy. Wspólnie podjęliśmy decyzję o ich procesowym odzyskaniu. I tak słowo się rzekło i mamy nakaz zapłaty wydany przez sąd. Dział odzyskowy naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, ponownie stanął na wysokości zadania i dzięki podjętym działaniom, nasza Klientka odzyska od Monedo 2.881,44 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwaliśmy Monedo o zwrot

Telewizja Oddłużeniowa

x