Odzyskujemy pieniądze za przedłużenia

O tym jak to jest i co się czuje, kiedy odzyskujemy dla naszych Klientów pieniądze nienależnie pobrane przez dawnych wierzycieli, przekonają się tylko Ci z Państwa, którzy skorzystają z naszej pomocy w tym zakresie. Tylko oni poznają szczególny smak tego rodzaju satysfakcji, gdzie jeszcze ten niedawno ostro windykujący pożyczkodawca, teraz staje po drugiej stronie jako pozwany. Ponownie odzyskujemy pieniądze za przedłużenia, a tym razem naszym przeciwnikiem procesowym była spółka Vivus Finance. Uzyskaliśmy już nakaz zapłaty, gdzie pretensja główna wynosi 1.774,50 zł. Tyle właśnie plus ustawowe odsetki za opóźnienie od tej kwoty, powinno wrócić na konto naszego Klienta. W przypadku wniesienia sprzeciwu przez Vivus, będziemy walczyli dalej. 

Pozwany: Vivus Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.774,50 zł
Zadanie: Procesowe odzyskanie opłat za przedłużenia
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty zobowiązujący Vivus do zapłaty 1.774,50 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Czy można pozwać firmę pożyczkową?

Większości zadłużonych nawet nie przychodzi do głowy myśl, że w wielu przypadkach mogliby pozwać o zwrot pieniędzy swoich dawnych wierzycieli. Nie wiedzą, że wiele opłat, które dokonywali na poczet spłaty zaciągniętych pożyczek, było pobieranych niezgodnie z prawem. Można nazwać szczęśliwcami tych, którzy są Klientami naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta, po prostu wyprowadzając z długów naszych Klientów działamy wielotorowo. Nie skupiamy się tylko na posiadanych długach, ale także na zamkniętych zobowiązaniach. Wówczas wielu przekonuje się, że z dłużnika, może stać się wierzycielem. Dzięki prężnie działającemu działowi odzyskowemu, umożliwiamy taką zamianę ról. Musimy przyznać, że na wielu taka sytuacja działa wręcz terapeutycznie. W końcu dociera do nich jak byli wykorzystywani finansowo, co spowodowało, że nie mogli ogarnąć spłaty zaciągniętych zobowiązań.

Odzyskujemy pieniądze za przedłużenia

Ponownie odzyskujemy pieniądze za przedłużenia terminu wpłat. Wydany przez sąd nakaz zapłaty zobowiązuje Vivus do zwrotu pobranych opłat za przedłużenia pożyczki. Nasz Klient czekał na tę chwilę z niecierpliwością. Jednak znając strategię Vivus, szykujemy się raczej na dłuższą batalię, która może nawet zakończyć się w II instancji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odzyskujemy pieniądze za przedłużenia

Telewizja Oddłużeniowa

x