Do naszej kancelarii oddłużeniowej trafiła kolejna sprawa z powództwa Optima. Przedmiotem sporu była kwota 2.582,84 zł. Pożyczkodawca wniósł pozew do sądu i uzyskał nakaz zapłaty. Kiedy Pani Ilona zwróciła się do nas o pomoc, nie mogliśmy pozostać obojętni. Kiedy tylko otrzymaliśmy dokumenty i poddaliśmy je szczegółowej analizie, nasza reakcja była natychmiastowa. Wniesiony przez pełnomocnika naszej Klientki sprzeciw, sprawił, że ten stracił swoją moc i sprawa trafiła do normalnego rozpatrzenia przez sąd. Teraz dopiero mogliśmy przedstawić stanowisko pozwanej o zapłatę długu. W naszej ocenie, dochodzone roszczenie było nienależne pozywającemu. Musieliśmy to oczywiście wykazać, aby sąd mógł zważyć podniesione przez nas zarzutów. I jak widać spór o zapłatę zakończył się na korzyść pozwanej. Sąd oddalił w całości powództwo Optima.

Powód: Optima Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.582,84 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie zostawiamy dłużników bez pomocy

Proszę Państwa, tylko specjalistyczna pomoc w oddłużaniu zapewni Wam możliwość skutecznego wychodzenia z długów. Każdy kto chce skorzystać z naszej pomocy prawnej, na pewno nie zostanie odprawiony z kwitkiem. Nie ustajemy w wysiłkach, aby udzielać pomocy, każdemu kto wpadł w długi i o takową do nas się zwróci. Nie dzielimy zadłużonych na tych lepszych i gorszych. Każdy może skorzystać z naszych usług, kiedy tego potrzebuje.

Nie zostawiamy dłużników bez specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Jeżeli podejmiemy się prowadzenia jakiejś sprawy, działamy do końca, aby móc wywalczyć jak najkorzystniejsze rozstrzygnięcie dla naszego Klienta, pozwanego o zapłatę długu.

Kolejna sprawa z powództwa Optima

Rozstrzygnięcie przez sąd sporu o zapłatę z powództwa Optima na korzyść Pani Ilony, było możliwe ponieważ kobieta skorzystała z naszej specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Kolejny raz potwierdzają się słowa, które często można znaleźć w naszych artykułach. Obrona przed pozwami o zapłatę z pomocą właściwej kancelarii oddłużeniowej takiej jak Portal Dłużnika, daje gwarancję sukcesu i wygrania z pozywającą firmą pożyczkową. Dziś kolejna sprawa z powództwa Optima.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

kolejna sprawa z powództwa Optima