Każdy z nas pragnie w życiu różnych rzeczy. Ale chyba nie ma kogoś takiego, kto nie miałby ochoty na odrobinę szaleństwa. Wówczas, aby nie zrealizować to o czym marzymy, po prostu pożyczmy pieniądze, nie myśląc o konsekwencjach i związanym z tym ryzykiem. Pan Jerzy doświadczył konsekwencji takiego postępowania bardzo dotkliwie. Chcąc spłacić jednego pożyczkodawcę, zaciągał nowe zobowiązania i wpadł w spiralę zadłużenia. Kiedy sąd zaczął mu doręczać pierwsze nakazy zapłaty, zwrócił się do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika o pomoc. A my działamy zgodnie z ustalonym planem oddłużania. Tym razem zakończyliśmy sprawę z powództwa Kancelarii Medius, gdzie nasz Klient będzie musiał dopłacić tylko 333,62 zł z dochodzonych 1.209,40 zł. Koszty procesu pozostają po stronie powoda.

Powód: Kancelaria Medius S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.209,40 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału pożyczki 333,62 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Czy pożyczanie pieniędzy jest ryzykowne?

Tak dużo piszemy na naszej stronie Portal Dłużnika o ryzyku związanym zaciąganiem pożyczek w firmach pozabankowych, czy kredytów w bankach że każdy czytający zamieszczane tutaj artykuły, powinien naprawdę bardzo dobrze zastanowić się, zanim sięgnie po zewnętrzne finansowanie. Jasno dajemy do zrozumienia, że pożyczanie pieniędzy wiąże się z bardzo dużym ryzykiem. Najbezpieczniej byłoby w ogóle nie pożyczać, ale wszyscy wiemy, że jest to czasami niemożliwe. Obecnie wszystko tak się o siebie zazębia i wzajemnie napędza, że uniknięcie chociażby wzięcia czegoś na raty, jest dla większości nie do uniknięcia. Kredyty, pożyczki stały się tak powszechne, że nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Jednak w chwili załamania się naszych finansów, dopiero dociera do nas, jakie wiążą się z tym konsekwencje.

Proszę Państwa, pożyczanie wiąże się z ogromnym ryzykiem. Dlatego nie podejmujmy lekkomyślnie decyzji o zewnętrznym finansowaniu.

Zakończyliśmy sprawę z powództwa Kancelarii Medius

Zakończyliśmy sprawę z powództwa Kancelarii Medius. Dzięki mecenasom z naszej kancelarii oddłużeniowej Pan Jerzy spłaci swój dług na swoich zasadach. Dopłata do niespłaconego kapitału, zamyka sprawę długu w Kancelarii Medius.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

zakończyliśmy sprawę z powództwa Kancelarii Medius