Kiedy podchodziliśmy do obrony Pani Jagody przed pozwem wniesionym przez Eques Creditum, gdzie kwota sporu wynosiła 4.937,00 zł, nie przypuszczaliśmy, że na zakończenie tego sporu, przyjdzie nam tak długo czekać. Byliśmy zmuszeni do natychmiastowej reakcji, kiedy sąd rejonowy wydał niekorzystny wyrok na rzecz naszej Klientki. Nie mogliśmy zostawić jej z tak krzywdzącym wyrokiem. Zaskarżyliśmy wydane orzeczenie, uzasadniając nasze stanowisko tym, że w orzekaniu zostały popełnione bardzo poważne błędy. Jak widać sąd okręgowy bardzo dokładnie zapoznał się z podniesionymi zarzutami, w wyniku czego uwzględnił naszą apelację w całości. Całe roszczenie Eques Creditum upadło w sądzie II instancji.

Powód: Eques Creditum FIZ NFS
Wartość przedmiotu sporu: 4.937,00 zł
Zadanie: Wniesienie apelacji od wyroku wydanego przez sąd rejonowy
Uzyskany efekt: Uwzględnienie apelacji w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Prowadzenie oddłużania wymaga wszechstronnych umiejętności

Pisząc o tym w jaki sposób bronimy naszych Klientów przed pozwami o zapłatę niezasadnych długów, niejednokrotnie wspominamy o tym, że pomaga nam nasza wiedza prawnicza jak i zdobyte przez kilkanaście lat doświadczenie w oddłużaniu. Raczej nie wspominamy o tym, jakie cechy powinien posiadać mecenas, chcący dołączyć do naszego zespołu. Oczywiście wszystkie paragrafy jakie ma w głowie są zdecydowanie bardzo ważne, ale także musi mieć wyjątkową odporność na stres i pracę pod presją na przykład czasu. Musi wykazywać ogromne zaangażowanie w to co robi i cechować się empatią. Także nie może pracować sam dla siebie. Jesteśmy zespołem i cenimy sobie właśnie pracę, wiążącą się z wymianą doświadczeń. U nas nie ma miejsca na: „Każdy sobie rzepkę skrobie”, ponieważ wówczas nie mielibyśmy takich sukcesów w oddłużaniu jakie osiągnęliśmy. Tworzymy łańcuch zależności i nikt nie może zawalić, ponieważ wówczas może ucierpieć zadłużony. A my dbamy o naszych Klientów i pilnujemy, żeby wszystko działało, jak w dobrze naoliwionej maszynie.

Roszczenie Eques Creditum upadło dopiero w apelacji

Zaskarżyliśmy nietrafiony wyrok wydany przez sąd rejonowy i oddłużyliśmy kolejną Klientkę. Sąd II instancji uwzględnił w całości naszą apelację. Roszczenie Eques Creditum upadło dopiero w apelacji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

roszczenie Eques Creditum upadło