Pamiętaj, że jeżeli zostaniesz Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, Twoje problemy finansowa będą w centrum naszej uwagi. Zrobimy wszytko, aby bardzo dokładnie przeanalizować zadłużenie i wskazać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. W przypadku Pani Joanny, jedynym sensownym wyjściem było ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Długi w wysokości 184.958.20 zł zostały przez nas prześwietlone na wszystkie możliwe sposoby i wspólnie uznaliśmy, że to najlepszy pomysł. Na szczęście tak się stało. Dla Pani Joanny upadłość konsumencka to życie na nowo. Mamy postanowienie o ogłoszeniu jej upadłości.

Wysokość długów: 184.958,29 zł
Zadanie: Upadłość konsumencka
Uzyskany efekt: Postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Nasi Klienci zawsze są i będą dla nas najważniejsi

Kancelaria oddłużeniowa, którą założyliśmy wiele lat temu, ma jedno zadanie. Jest nim uwalnianie Polaków od długów i pomaganie im w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu. Nie ma dla nas znaczenia, czy ktoś szuka u nas pomocy w związku z jedną sprawą, czy zajmujemy się kompleksowym oddłużaniem, wyprowadzając zadłużonego z pętli zadłużenia, czy w końcu oddłużamy go, doprowadzając proces upadłościowy do szczęśliwego zakończenia. Każdy z nich jest dla nas tak samo ważny, a wszystkie drogi, które prowadzą do wolności finansowej są właściwe. Nigdy nie dzielimy naszych Klientów na mniej i bardziej ważnych. Każdy z nich jest w centrum uwagi naszych specjalistów w oddłużaniu, którzy szukają takich rozwiązań ustalając plan wychodzenia z długów, które będą najbardziej skuteczne i oczywiście w sposób realny  możliwe do zrealizowania.

Upadłość konsumencka to życie na nowo

Wydane przez sąd postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej naszej Klientki, da jej szansę zacząć życie od nowa. Oczywiście będzie to inne życie niż to, które znała zanim jeszcze wpadła w długi, ale zdecydowanie lepsze niż to z licznymi wierzycielami, ciągłym poczuciem zagrożenia, niepewności i nie opuszczającą ją świadomością o zadłużeniu. Wbrew określeniu „upadła” będzie mogła wstać z kolan i zacząć z optymizmem patrzeć w przyszłość. Upadłość konsumencka to życie na nowo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Upadłość konsumencka to życie na nowo