Oczywiście, że jeżeli dług jest należny wierzycielowi należy go spłacić. W przypadku pozwów Eques Creditum takowy dług zostanie uregulowany, ale nie na warunkach wierzyciela wtórnego tylko pozwanych. Mogło tak się stać, ponieważ pełnomocnicy Klientów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, skutecznie wykazali, że dochodzone nakazem zapłaty roszczenia są zdecydowanie zawyżone. Sąd po analizie przedstawionych przez nas dowodów, przyznał nam rację. Wydał wyroki zdecydowanie obniżające roszczenia Eques Creditum. Wobec powyższego nasi Klienci zaoszczędzili z dochodzonych kwot aż 16.467,74 zł. A może Ty także masz dług w Eques Creditum? Pozwól sobie pomóc!

Powód: Eques Creditum FIZ NFS
Wartość przedmiotu sporu: 12.194,48 zł, 8.695,00 zł, 3.958,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłaty do niespłaconych kapitałów pożyczek 5.588,72 zł, 2,091,61 zł, 702,41 zł, brak kosztów procesu

Czy wyrok nakazujący dopłatę do niespłaconego kapitału jest porażką?

Oddłużanie jest szeroko zakrojonym procesem o wielu obliczach. Aby mogło być skutecznie prowadzone, musi obejmować całe spektrum działań. A te działania nie mogą być podejmowane przez przypadkowe osoby, tylko przez te, które specjalizują się w oddłużaniu. Tylko eksperci w tej dziedzinie dają dłużnikom realną szansę na wyjście z zadłużenia. Patrząc obiektywnie na cały ten proces, należy zdawać sobie sprawę, że każda urwana z długu kwota, zmniejsza całościowe zadłużenie. Dlatego w żaden sposób nie można traktować wyroku wydanego przez sąd, nakazującego tylko dopłatę do niespłaconego kapitału pożyczki jako półśrodek czy co jeszcze gorsze, jako porażkę, ponieważ takową nie jest. Takie orzeczenie daje pozwanemu wymierne oszczędności i pozwala wygrzebywać się z finansowych kłopotów.

Proszę Państwa wielokrotnie pisaliśmy, że nie ma możliwości oddalenia w sądzie wszystkich powództw wierzycieli. Dlatego cieszcie się z tych zmniejszonych roszczeń, ponieważ dzięki temu przybliżacie się do nowego, wolnego od długów życia. A Portal Dłużnika skutecznie Wam a tym będzie pomagał.

Dług w Eques Creditum

Tym razem przedstawiamy trzy sprawy z powództwa Eques Creditum, które zakończyły się wyrokami wydanymi przez sądy, nakazującymi dopłaty do udzielonych, a niespłaconych kapitałów pożyczek.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

dług w Eques Creditum

dług w Eques Creditum

dług w Eques Creditum