Oddalona apelacja Mikrokasa w sprawie o 7.535,59 zł

Kiedy mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej po dokonaniu analizy dokumentów uznali, że Pan Konrad ma podstawy do obrony przed roszczeniem Mikrokasa, podjęli się tego zadania. Wygraliśmy w sądzie rejonowym, gdzie sąd zasądził jedynie niespłacony kapitał oddalając pozostałe koszty, ale firma pożyczkowa miała inne zdanie na ten temat i w związku z tym, wniosła apelację. Oczywiście nie mamy w zwyczaju pozostawiać naszych Klientów z niezamkniętymi sprawami, więc nadal broniliśmy naszego Klienta. I proszę, kolejny raz mielimy rację. Poniżej w całości oddalona apelacja Mikrokasa.

Powód: Mikrokasa S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.535,59 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Apelacja Mikrokasa oddalona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kiedy pozywający wnosi apelację…

Kiedy pozywający w sprawie, w której mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentują pozwanego zaskarża wyrok wydany w I instancji, wcale nie oblatuje nas przysłowiowy strach, tylko na spokojnie, rozważnie i merytorycznie szykujemy się do odpowiedzi na apelację. Nie ma co panikować, bowiem taki stan umysłu w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie, zrobi więcej szkody niż pożytku. Opanowaliśmy do perfekcji czytanie pism procesowych, więc riposta na apelację nie jest dla na problemem. Dlatego, kiedy powód decyduje się na ten krok, nasi specjaliści w oddłużaniu robią co do nich należy i bronią naszych Klientów w sądzie II instancji.

Oddalona apelacja Mikrokasa po wygranej w I instancji

Portal Dłużnika jest kancelarią oddłużeniową z ogromnym doświadczeniem. Więc nie jest dla nas żadną nowością, kiedy musimy ciągnąć proces o zapłatę przez sądy obu instancji. Firma pożyczkowa Mikrokasa podjęła ryzyko wniesienia apelacji po przegraniu sprawy w sądzie rejonowym. Jednak to ryzyko nie opłaciło się, ponieważ to naszemu Klientowi ponownie sąd przyznał rację. Sprawiedliwości stało się zadość, dzięki profesjonalnej pomocy w oddłużaniu, której udzielili Panu Konradowi mecenasi z Portalu Dłużnika. Wygraliśmy w sądzie I i II instancji, skutecznie oddłużając naszego Klienta. Poniżej oddalona apelacja Mikrokasa.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalona apelacja Mikrokasa