Dlaczego PKO BP pozwało naszą Klientkę, aż o 21,036,85 zł? Ano z takiej przyczyny, że bank uważał, że kobieta jest dłużna pieniądze. Kiedy weszliśmy w posiadanie wszystkich dokumentów mających związek z tym powództwem, okazało się, że jednak sprawa nie wygląda tak jednoznacznie jak sądziło PKO BP. W naszej ocenie mogliśmy zawalczyć o oddalenie powództwa. Po konsultacji planu oddłużania z naszą Klientką, przystąpiliśmy do działania procesowego. Pierwsze to wnieśliśmy sprzeciw od wydanego nakazu zapłaty, a potem walczyliśmy w sądzie, przedstawiając we wnoszonych pismach procesowych, odpowiednio uargumentowane zarzuty. Po kilku miesiącach wymiany pism procesowych, sąd w końcu zajął stanowisko w sprawie i mamy kolejne oddalone powództwo PKO BP.

Powód: PKO BP S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 21.036,85 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalone powództwo PKO BP w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Potrzebujesz pomocy w oddłużaniu? Szukaj jej we właściwym miejscu

Potrzebujesz pomocy w oddłużaniu? Nie popełnij tego samego błędy, kiedy bez zastanowienia brałeś szybkie pożyczki online i wpadłeś w długi. Decyzja o przekazaniu swoich spraw, powinna być dobrze przemyślana. I tutaj pochopne działanie na oślep, może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Dlatego jeżeli poważnie myślisz o wychodzeniu z długów, postaw na sprawdzoną kancelarię oddłużeniową taką jak Portal Dłużnika, która działa już od kilkunastu lat i ma na swoim koncie nie setki, ale tysiące oddłużonych Klientów.

Oddalone powództwo PKO BP

Często powtarzamy, że z wielu sytuacji związanych z długami, można wyjść obronną ręką. Jest jednak jeden podstawowy warunek. Zadłużony musi obowiązkowo korzystać ze specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. W innym przypadku jego szanse maleją do zera. Nasza Klientka wiedziała, że ma w sprawie z PKO BP ma wiele do stracenia, więc bez wahania przekazała naszej kancelarii oddłużeniowej zajęcie się tym powództwem. A nasi mecenasi ponownie wywiązali się z powierzonego oddłużania wzorowo. Po podjętych działaniach, sąd oddalił powództwo PKO BP w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddalone powództwo PKO BP