Masz długi i boisz się sądu? Analizując dokumenty w sprawie z powództwa Alektum Capital, nasi eksperci w oddłużaniu zachodzili w głowę, co kierowało wierzycielem wtórnym, który pozwał naszą Klientkę, nie mając do tego żadnych podstaw. Nasuwa się tylko jeden wniosek. Zapewne powód liczył, że pozwana nie będzie się broniła ze specjalistyczną pomocą prawną i będzie mógł zainkasować z samej pretensji głównej 5.076,00 zł. Ale Pani Izabela zdecydowała się na naszą pomoc, a my wygraliśmy dla niej ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG z siedzibą w Zug (Szwajcaria)
Wartość przedmiotu sporu: 5.076,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

W sądzie reprezentują Cię specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika? Masz ogromne szanse na wygranie sprawy

Wierzyciele wnoszący pozwy do sądów, chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Ich nonszalancja w pozywaniu, bardzo często graniczy wręcz z arogancją. A dlaczego? Przekopując tony dokumentów w sprawach, którymi zajmujemy się prowadząc oddłużanie naszych Klientów, bardzo często spotykamy się wręcz z  niedorzecznymi pozwami. Brak w nich podstawowych dokumentów, wykazujących należność roszczeń, czy w przypadku wierzycieli wtórnych, tych potwierdzających nabycie wierzytelności. Często pytaniem retorycznym pozostaje fakt, na jakiej podstawie sąd wydał nakaz zapłaty. No, ale cóż, nie nam z tym dyskutować. Nasze zadanie polega na wytknięciu, profesjonalnym wykazaniu tych wszystkich uchybień, które znajdujemy w pozwach. Na ich podstawie jesteśmy w stanie właściwie zaplanować oddłużanie i broniąc Klientów w sądach, wykazać niezasadność dochodzonych roszczeń. W tym miejscu zaznaczmy, że oczywiście nie wszystkie powództwa są nienależne, ale jest ich bardzo dużo i tylko specjalistyczna pomoc prawna, będzie w stanie skutecznie obronić pozwanego.

Masz długi i boisz się sądu?

Jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, nasza Klientka została niezasadnie pozwana przez wierzyciela wtórnego. Pozew wniesiony do sądu przez Alektum  Capital, był dziurawy jak sito. Podnieśliśmy właściwe zarzuty i wygraliśmy ten proces. Jeżeli Ty także masz długi i boisz się sądu, koniecznie odezwij się do nas. Zapewne Tobie także będziemy mogli pomóc!

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Masz długi i boisz się sądu