Pozew Yes Finance oddalony w całości

Szybkie pożyczki pozabankowe są najczęstszą przyczyna wpadania w spiralę zadłużenia. Dodatkowo Klienci gubią się w nazwach podmiotów udzielających finansowania. Nie inaczej było w przypadku Pani Bożeny, która jest jedną z wielu ofiar tego typu pożyczania. Kobieta zaufała specjalistom w oddłużaniu z naszej kancelarii i już niebawem będzie wolna od długów. Dziś jedna z ostatnich spraw, czyli pozew Yes Finance. Skutecznie wykazaliśmy niezasadność podniesionego roszczenia. Sąd oddalił powództwo w całości.

Powód: Yes Finance S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.314,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Co to są pożyczki pozabankowe?

Pożyczki pozabankowe są rodzajem finansowania udzielanego konsumentom przez podmioty nie będące bankami. Charakterystyczną cechą tego rodzaju zobowiązań są bardzo wysokie koszty, którymi obciążani są pożyczkobiorcy. Także te instytucje podchodzą bardzo liberalnie do sprawdzania zdolności kredytowej swoich Klientów i weryfikowania ich w bazach danych na przykład takich jak BIK, BIG czy KRD. W zasadzie można stwierdzić, że finansowanie jest w tych miejscach udzielane każdemu. Także dostęp do tego typu pożyczek jest dziecinnie prosty. Nie potrzeba nawet wychodzić z domu, żeby zadłużyć się nawet na setki tysięcy złotych. A wszystko przez to, że wszelkich formalności dopełnia się przez internet. Nawet użyte przez nas  słowo “formalności” brzmi za szumnie w przypadku tego co wymagają firmy pożyczkowe od swoich Klientów, udzielając im finansowania. Po prostu w naszej ocenie nie ma tutaj żadnych formalności. Po podaniu podstawowych danych osobowych, otrzymuje się pieniądze.

Dlatego  jesteśmy wielkimi przeciwnikami tego typu pożyczek. Prowadzą one do wielu nieszczęść i wpadania w ogromne długi

Pozew Yes Finance

Wyrok sądu jaki zapadł w sprawie z Yes Finance, gdzie reprezentowaliśmy Panią Bożenę, potwierdza to o czym bardzo często piszemy. Firmy pożyczkowe bardzo często dochodzą od swoich Klientów nienależnych im pieniędzy. I to właśnie udowodniliśmy w tej sprawie. Pozew Yes Finance został oddalony w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Yes Finance