• Home
  • Aktualności
  • Nakaz Takto NSFIZ utracił moc i mamy wyrok oddalający w całości

Nakaz Takto NSFIZ utracił moc i mamy wyrok oddalający w całości

O tym, że nie jest łatwo wygrać sprawę w sądzie o zapłatę długu, kiedy za pozwaną stoi nasza wyspecjalizowana w oddłużaniu kancelaria prawna, przekonał się fundusz Takto. Reprezentowaliśmy naszą Klientkę w sporze z tym wierzycielem wtórnym. Nie napiszemy, że było łatwo, ale działaliśmy z przekonaniem, że prawda leży po naszej stronie. Nakaz Takto NSFIZ utracił moc, a sędzia orzekający w tym sporze odniósł się z pełnym zrozumieniem do podniesionych przez naszych mecenasów zarzutów. Uznał je za zasadne, oddalając powództwo Takto NSFIZ w całości.

Powód: Takto NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 3.489,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jesteś pewien, że wierzyciel domaga się od Ciebie zapłaty należnego mu długu?

Dłużniku, czy jesteś pewien, że to czego domaga się od Ciebie wierzyciel rzeczywiście jest mu należne? Czy pieniądze o zapłatę, których najpierw męczyła Cię uciążliwa windykacja, zatruwając Ci życie? Potem odebrałeś nakaz zapłaty wydany przez sąd nakazujący uregulowanie długu ze wszystkimi dodatkowymi kosztami i nie wiesz co masz z tym zrobić? Te i wiele innych pytań nieustannie przewijają się podczas naszych rozmów z zadłużonymi. My, po zapoznaniu się oczywiście z dokumentami, cierpliwie każdemu wyjaśniamy o co w tym wszystkim chodzi. Bardzo często spotykamy się ze zdziwieniem szukających u nas pomocy w oddłużaniu, kiedy słyszą słowa, że trzeba bronić się w sądzie, ponieważ dług został spłacony, albo zwyczajnie nie istnieje.

Aby mieć pewność, że nie popełnicie błędu i zapłacicie nienależne pozywającemu pieniądze, najbezpieczniej będzie skonsultować stan swoich długów podczas konsultacji prawnej ze specjalistami w oddłużaniu z naszej kancelarii.

Nakaz Takto NSFIZ

Na całe szczęście Pani Wiktoria nie działała na własną rękę i zaufała naszym ekspertom w oddłużaniu, przekazując sprawę z powództwa funduszu Takto. Ustalona linia obrony, zaprowadziła nas prosto do wygranej. Sąd nie uznał roszczenia wierzyciela wtórnego. Nakaz Takto NSFIZ utracił moc, a gdy sprawa trafiła na rozprawę zapadł wyrok oddalający powództwo w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz Takto NSFIZ