• Home
  • Aktualności
  • Nakaz zapłaty i pozew Intrum w przysyłce z elektronicznego sądu

Nakaz zapłaty i pozew Intrum w przysyłce z elektronicznego sądu

Mecenasi z Portalu Dłużnika reagują w sprawach naszych Klientów szybko i profesjonalnie. Nakaz zapłaty i pozew Intrum wzbudził uzasadniony niepokój u Pani Ireny. Gdyby nie zwróciła się o pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej, zapewne sprawa tego długu byłaby na zupełnie innym etapie niż dzisiaj. Teraz może  cieszyć się razem z nami z wygranej. Sąd oddalił w całości powództwo.

Powód: Intrum Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.204,19 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nie odkładaj spraw na później, ponieważ może Cię to drogo kosztować

W życiu pojawia się wiele przeróżnych zdarzeń, których nie powinniśmy zostawiać na później, ponieważ może to wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Bezdyskusyjnie do takich należą sprawy związane z kierowanymi w stosunku do nas powództwami o zapłatę. Najpierw długi, potem prawomocne nakazy zapłaty, wyroki, komornik będą żyli z dłużnikami przez wiele lat, nie pozwalając im wydrzeć się ze szponów zadłużenia. O ile nie oddana na czas do biblioteki książka, spowoduje naliczenie kilku złotych kary, to niezałatwione jak trzeba sprawy finansowe, wygenerują koszty wielokrotnie przekraczające samą pretensję główną.

Uwierzcie nam Państwo, koszty sądowe, zastępstwa procesowego, karne odsetki obciążające pozwanego, który poddaje się bez walki, a później jeszcze i te związane z egzekucją komorniczą, stanowią lwią cześć długu. A można tego przecież uniknąć, podejmując odpowiednie kroki w chwili, kiedy zostaniecie pozwani. Wystarczy wykonać telefon lub napisać e-maila do naszej kancelarii oddłużeniowej, a nasi specjaliści w oddłużaniu przeanalizują Wasze sprawy i zrobią co będzie w ich mocy, aby udzielić Wam pomocy prawnej dzięki, której będziecie mogli uniknąć tego wszystkiego o czym pisaliśmy wyżej.

Nakaz zapłaty i pozew Intrum w przesyłce z sądu

Profesjonalnie poprowadzona obrona w sprawie z powództwa Intrum, pozwoliła Pani Irenie wygrać ten spór o zapłatę. Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika stanęli na wysokości zadania i podnieśli w sądzie zarzuty, którym pozywający nie był w stanie się przeciwstawić.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty i pozew Intrum

Telewizja Oddłużeniowa

x