Jak wygrać w sądzie po cesji wierzytelności?

Zawsze walczymy do końca. Dla wszystkich zastanawiających się, czy można i w ogóle, jak wygrać w sądzie z funduszem sekurytyzacyjnym, dziś prezentujemy kolejny wyrok z Eques Creditum, który kończy wielomiesięczną batalię procesową. Sąd co prawda uznał roszczenie do kwoty ok. 2000 zł za zasadne, ale po pierwsze oddalił roszczenie na przeszło 6000 zł, po drugie wszystkimi kosztami procesu w I i II instancji. Dzięki takiemu przebiegowi sprawy naszej Klientce w kieszeni pozostanie blisko 10 000 zł.

Powód: Eques Creditum FIZ NFS
Wartość przedmiotu sporu: 8.021,08 zł
Zadanie: Obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Dopłata do niespłaconego kapitału pożyczki 2.089,00 zł, oddalenie apelacji Eques Creditum w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu w obu instancjach

Jak wygrać w sądzie po cesji wierzytelności?

Nie bez powodu co rusz w artykułach zamieszczanych na stronie naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, przewija się stwierdzenie: „szczegółowa analiza dokumentów”. Właśnie chcąc dobrze poznać sytuację i mieć możliwość przedstawienia realnych możliwości i zaplanowania oddłużania, kładziemy na ten aspekt szczególny nacisk. Bez tego nikt nie ma prawa mówić cokolwiek o szansach na obronę. To od tej czynności zaczynamy współpracę z naszymi Klientami.

Rzetelne podejście i poważne traktowanie każdej sprawy z osobna, pozwala na realne przedstawienie zainteresowanemu opcji oddłużania, a ich wachlarz jest duży. Wszystko właśnie zależy od tego co znajdziemy w dokumentach. To one wskazują naszym mecenasom właściwą drogę, która pozwala na osiąganie sukcesów. A przecież o to chodzi w naszej pracy. Nie naszym zadaniem jest eksperymentowanie, tylko działanie w kierunku zmniejszania długu. Trzeba naprawdę znać się na oddłużaniu, aby to wszystko tak poukładać, aby finalnie zniwelować zadłużenie. Wyznaczenie właściwej linii obrony jest kluczem do sukcesu.

Apelacja Eques Creditum i niewielka dopłata do kapitału

Dzisiaj wyrok w sprawie naszej Klientki z powództwa Eques Creditum. Pomimo apelacji powoda osiągnęliśmy zamierzony cel. I chyba nikt nie powie, że nie warto było walczyć z Eques Creditum.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak wygrać w sądzie

Telewizja Oddłużeniowa

x