Kolejne wygrane sprawy dłużników z Ultimo

Prezentujemy kolejne wygrane sprawy dłużników z Ultimo. Wszystkie zakończyły się oddaleniem powództw w całości. Jak widać wybór naszej kancelarii oddłużeniowej okazał się trafny. Ponownie potwierdzamy, że tylko działania podejmowane przez specjalistów, mogą zagwarantować sukces.

Powód: Ultimo Portfolio Investment
Wartość przedmiotu sporu: 8.498,00 zł, 1.497,00 zł, 904,00 zł, 790,00 zł, 722,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

W procesie oddłużania każda oddalona kwota ma znaczenie

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika działają procesowo w sprawach z powództwa najróżniejszych podmiotów. Walczą tam o oddłużanie naszych Klientów na różne kwoty. Czasami osiągają one wręcz przerażającą wysokość, ale też często nie przekraczają nawet tysiąca złotych. Wiemy, że dla osoby, która wpadła w pętlę zadłużenia, każde zmniejszenie długu ma ogromne znaczenie. Dlatego zajmujemy się wszystkimi sprawami stanowiącymi całościowy dług, w żaden sposób nie umniejszając znaczenia tym na niskie kwoty.

Prowadząc cały proces prosimy, aby nasi Klienci uzbroili się w cierpliwość. Żadna sprawa nie zakończy się w kilka dni czy tygodni. Ciągną się one bardzo często miesiącami a niektóre nawet latami. Kiedy przekazujecie nam swoje sprawy, możecie mieć pewność, że już od teraz może być tylko lepiej. Jeżeli prosimy aby nie wpłacać już żadnych pieniędzy, nie rozmawiać z windykacją przez telefon, nie odpisywać na maile, listy i nie wpuszczać nikogo do domu i nie wdawali się w dyskusje, musicie nam zaufać, ponieważ wiemy z jakiego powodu o to Was prosimy. Udzielane przez naszych ekspertów wskazówki, mają Państwa ustrzec przed popełnianiem błędów.

Kolejne wygrane sprawy dłużników z Ultimo

Ultimo wniesionymi do sądów pozwami domagało się od naszych Klientów różnych kwot. Do każdej ze spraw przygotowywaliśmy się tak samo rzetelnie. Dzięki temu wszyscy wygrali w sądach, które oddaliły roszczenie Ultimo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wygrane sprawy dłużników

wygrane sprawy dłużników

wygrane sprawy dłużników

wygrane sprawy dłużników

wygrane sprawy dłużników