Zostałeś pozwany? Masz sprawę w sądzie? Jeżeli właśnie czytasz te słowa, to oznacza, że znalazłeś się we właściwym miejscu. Pomożemy Ci tak jak Pani Wiktorii, w obronie przed roszczeniem i może się okazać, tak jak w prezentowanej dzisiaj sprawie, że sąd oddali powództwo ID Finance w całości.

Powód: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.210,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Masz długi? Zostałeś pozwany? Pomożemy Ci się bronić

Szukasz w internecie pomocy w oddłużaniu, a może potrzebujesz jej już na teraz, ponieważ właśnie odebrałeś nakaz zapłaty i zapoznajesz się z tym o czym piszemy w artykułach zamieszczanych na stronie Portal Dłużnika, która należy do naszej kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu? Chcemy podkreślić, że właśnie znalazłeś się tam gdzie powinieneś, czyli we właściwym miejscu, w którym Twoim problemem będą mogli zająć się prawdziwi eksperci w tej dziedzinie. Niech nie przeraża Cię odległość jaka dzieli Ciebie od naszej siedziby w Łodzi. Nie stanowi to najmniejszej przeszkody, abyśmy mogli pokierować Twoim oddłużaniem. Masz przecież dostęp do internetu i telefon, a to wystarczy, aby wszystko omówić i dostarczyć nam potrzebne dokumenty. Nasza kancelaria oddłużeniowa skutecznie pomogła i nadal pomaga wielu dłużnikom z całej Polski.

Ponownie wygrywamy z ID Finance

Kiedy Pani Wiktoria zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej i przedstawiła swój problem jaki miała z ID Finance, nie mogliśmy zostawić jej bez pomocy. Po podpisaniu stosownych dokumentów i udzieleniu nam pełnomocnictwa, przystąpiliśmy do działania. Wniesiony przez pełnomocnika sprzeciw od wydanego nakazu zapłaty spowodował utratę jego mocy. Sprawa została przekazana do sądu rejonowego, gdzie podnieśliśmy szereg trafnych zarzutów. Wdaliśmy się w merytoryczny spór, który zakończył się oddaleniem przez sąd roszczenia ID Finnace w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zostałeś pozwany