Jak widać w prezentowanych dzisiaj sprawach profesjonalne oddłużanie to podstawa. To, że pozwani przez fundusz Prokura nie ulegli presji i nawiązali współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową pozwoliło na skuteczną obronę w sądzie. Taka odpowiedzialna postawa zadłużonych w połączeniu z profesjonalizmem naszych mecenasów, nie mogła skończyć się inaczej, jak oddaleniem w całości przez sądy roszczeń we wszystkich prezentowanych dzisiaj sprawach.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 1.440,48 zł, 1.409,13 zł, 1.386,74 zł, 1.238,29 zł, 1.120,35 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Profesjonalne oddłużanie to podstawa

Aby stworzyć kompetentny, posiadający wysokie umiejętności zespół działający w dziedzinie oddłużania, nie wystarczy tylko zatrudnić ludzi, którzy skończyli prawo. W tej specyficznej dziedzinie w jakiej się specjalizujemy, należy posiadać odpowiednie predyspozycje. Odporność na stres jest jedną z cech, którą musi posiadać każdy z nas. Także asertywność połączona z umiejętnością zrozumienia drugiego człowieka, jest tym co charakteryzuje naszych specjalistów w oddłużaniu. Umiejętność działania pod presją czasu pozwoliła nam uratować z nie lada opresji wielu dłużników. Z drugiej strony pełne skupienie podczas analizy pism procesowych, planowania, które są z kolei kluczem pozwalającym na właściwe ustalenie strategii w konkretnej sprawie czy w całym procesie wychodzenia z długów. To o czym wspomnieliśmy powyżej i jeszcze wiele innych cech, charakteryzuje naszych specjalistów, którzy skutecznie ratują wielu zadłużonych.

Profesjonalna obrona przed wydanym przez sąd nakazem zapłaty, jest kluczem do sukcesu w sprawach procesowych o zapłatę. Nie ma tutaj miejsca na amatorszczyznę czy rutynę, bowiem każdy błąd spowoduje katastrofalne dla pozwanego konsekwencje. W każdej sprawie dajemy z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, pozwalający na zmniejszanie zadłużenia.

Wygrywamy sprawy w sądach z Prokura NSFIZ

Przedstawiamy Państwu kolejne sprawy procesowe z Prokura, które nasi specjaliści w oddłużaniu doprowadzili do szczęśliwego zakończenia. Wszystkie powództwa upadły w całości w sądach i dzięki temu zadłużenie naszych Klientów sukcesywnie maleje.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie to podstawa

Profesjonalne oddłużanie to podstawa

Profesjonalne oddłużanie to podstawa

Profesjonalne oddłużanie to podstawa