Nasza Klientka była przekonana, że rozliczyła się z Credit Agricole jak należy. Nagle zaczęła otrzymywać pisma wzywające ją do spłaty długu. Po prostu je zlekceważyła, mając nadzieję, że sprawa rozwiąże się sama. Niestety, sprawa w końcu trafiła do sądu. Zajęliśmy się pomocą prawną i doprowadziliśmy do szczęśliwego zakończenia. Wygrywamy proces z Credit Agricole, a poniżej wyrok w tej sprawie.

Powód: Credit Agricole Bank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.262.80 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy można żyć bez karty debetowej?

Obecnie prawdopodobnie każdy jest w posiadaniu chociaż jednej karty debetowej lub kredytowej. Stały się one bardzo wygodnym sposobem w dokonywaniu różnego rodzaju płatności. Nawet osoby niepełnoletnie mają możliwość, żeby rodzice założyli im konta i mogli oni posługiwać się plastikowym pieniądzem. W żaden sposób nie zaprzeczamy, że jest to bardzo wygodne i nie wymaga noszenia przy sobie gotówki. Jednak osoby, które mają trudności w zarządzaniu swoimi pieniędzmi, powinny tutaj szczególnie uważać. Niby wiemy ile mamy środków na koncie czy karcie, ale jednak płacąc nią nie widzimy, nie dotykamy gotówki i często możemy sami siebie niemile zaskoczyć, kiedy okaże się, że przesadziliśmy z wydatkami. Chcąc mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami, musimy być bardzo czujni i nieustannie trzymać rękę na pulsie.

Proszą Państwa, życie bez karty debetowej naprawdę jest możliwe. Już wielokrotnie byliśmy świadkami, kiedy dłużnicy sami niszczyli ten plastikowy prostokąt, podejmując w ten sposób decyzję o bardziej świadomym i odpowiedzialnym zarządzaniu swoimi środkami finansowymi.

Wygrywamy proces z Credit Agricole

Dzisiaj kolejne skuteczne oddłużanie na przykładzie sprawy z powództwa Credit Agricole. Pełnomocnik naszej Klientki skutecznie wykazał w pismach procesowych, że dochodzone pozwem pieniądze są nienależne bankowi. Wygrywamy proces z Credit Agricole. Sąd oddalił roszczenie powoda.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy proces z Credit Agricole