Często dzieje się tak, że konsument spłacił dług, a pomimo to pożyczkodawca dokonuje cesji. Wówczas wierzyciel wtórny na drodze sądowej domaga się zapłaty nieistniejącego długu. I o zgrozo, wielu pozwanych płaci za coś czego po prostu nie ma. Pani Klaudii na szczęście nie zdarzyła się taka historia, ponieważ kobieta jest pod opieką naszej kancelarii oddłużeniowej. Skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa wniesionego przez Svea Ekonomi Cyprus i 6.182,50 zł zostało w całości oddalone przez sąd. Ponownie wygrywamy ze Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.182,50 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Twój dług trafił do sądu? Skonsultuj jego zasadność z naszymi specjalistami w oddłużaniu

To co wyprawia się w sprawach związanych z dochodzeniem przez wierzycieli długów, wygląda bardzo często jak film science fiction. Ale niestety nie są to wymysły scenarzysty, tylko namacalne przykłady żerowania na ludzkiej niewiedzy i strachu. Aż nadto bolesne i mogące naprawdę doprowadzić do wielu ludzkich tragedii. W naszej pracy oddłużeniowej mieliśmy już tak wiele przykładów długów wyssanych z palca, które znalazły się w sądzie, że czasami nawet nasi mecenasi nie są w stanie ogarnąć, jak wierzyciel ma czelność dochodzić czegoś co już dawno zostało spłacone. Zbywanie na drodze cesji tego typu zobowiązań jest na porządku dziennym. Kompletnie nie rozumiemy takiego działania, a może nawet nie chcemy dopuszczać do siebie myśli, że tutaj chodzi o najnormalniejsze wyłudzenia. Nie boimy użyć się tego słowa, bo jak inaczej nazwać tego rodzaju postępowanie.

Kiedy Twój dług trafia do sądu, skonsultuj jego zasadność ze specjalistami w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. Może się okazać, że on wcale nie istnieje.

Wygrywamy ze  Svea Ekonomi Cyprus

Jak przekonała się nasza Klientka, jej dług wylądował w sądzie i znów wygrywamy ze Svea Ekonomi Cyprus. Powództwo podmiotu wtórnego zostało oddalone w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy ze Svea Ekonomi Cyprus